A-,B- & C-KAMPIOENSCHAP 2017

podium

DEFINITIEVE UITSLAG

A-KAMPIOENSCHAP

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 JONGEPIER Henk DE WASE SINT-NIKLAAS 1077 95,82 100,00
ROELS Stefaan LITTERA TESSENDERLO 1077 95,82 100,00
VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 1077 95,82 100,00
4 DE RIDDER Jan HEUREKA MECHELEN 1060 94,31 97,56
5 VAN LAETHEM Willy T PEIRT DENDERMONDE 1023 91,01 92,24
6 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 1005 89,41 89,66
7 VERFAILLIE Michel FAIR PLAY DESTELBERGEN 1003 89,23 89,37
8 STEELS Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 1002 89,15 89,22
9 VAN LINDEN Karin ALFABET PUTTE 998 88,79 88,65
10 MAHIEU Jan BLANCO TIELT 993 88,35 87,93
  MOELANTS Luc ALFABET PUTTE 993 88,35 87,93
12 RUTTEN Ronny LITTERA TESSENDERLO 990 88,08 87,50
13 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 982 87,37 86,35
14 RONDOU Rob HOMERUS GENT 967 86,03 84,20
15 VAN MIERLO Rina LITTERA TESSENDERLO 965 85,85 83,91
16 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 963 85,68 83,62
17 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 958 85,23 82,90
18 DE BOUVERE Bertrand YPSILON HEIST 954 84,88 82,33
19 LAURENT Guido T PEIRT DENDERMONDE 948 84,34 81,47
20 VAN DEN NEST Marianne T PEIRT DENDERMONDE 945 84,07 81,03
21 VAN DER JEUGHT Roland T PEIRT DENDERMONDE 937 83,36 79,89
22 VERSTRAETE Marcel HOMERUS GENT 935 83,19 79,60
  ANTHEUNIS Monique CHIPKA AALST 935 83,19 79,60
24 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 932 82,92 79,17
25 CLAUWAERT Marc T PEIRT DENDERMONDE 929 82,65 78,74
26 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 927 82,47 78,45
27 BEYENS Danny LITTERA TESSENDERLO 920 81,85 77,44
28 VANACKERE Herman YPSILON HEIST 919 81,76 77,30
29 FRICKX Romain VERBA ROTSELAAR 902 80,25 74,86
30 MACHIELS Hilde LITTERA TESSENDERLO 883 78,56 72,13
31 DE SCHACHT Dave BLANCO TIELT 849 75,53 67,24
32 FRANCKAERT Rudi YPSILON HEIST 848 75,44 67,10
33 DE WAELE Annemie HEUREKA MECHELEN 840 74,73 65,95
34 VERBEKE An YPSILON JETTE 821 73,04 63,22
35 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 723 64,32 49,14

B-KAMPIOENSCHAP

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 SMETS Willy VERBA ROTSELAAR 958 85,23 82,90
2 STEPMAN Marc YPSILON HEIST 955 84,96 82,47
3 MEURRENS Rita COXHYDE KOKSIJDE 951 84,61 81,90
4 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 948 84,34 81,47
5 DEPREZ Monique BLANCO TIELT 946 84,16 81,18
  VANLUCHENE Johan BLANCO TIELT 946 84,16 81,18
7 LENAERTS Greet VERBA ROTSELAAR 945 84,07 81,03
8 OUNANE Riccardo CHIPKA AALST 935 83,19 79,60
9 DE BEULE Christine T PEIRT DENDERMONDE 933 83,01 79,31
10 DE BEULE Kris FAIR PLAY DESTELBERGEN 931 82,83 79,02
11 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 927 82,47 78,45
  VINCK Marjan ALFABET PUTTE 927 82,47 78,45
13 BEIRENS Ingrid YPSILON HEIST 920 81,85 77,44
  VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS RONSE 920 81,85 77,44
  VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 920 81,85 77,44
16 FAES Greet VERBA ROTSELAAR 919 81,76 77,30
  GOEDEFROOT Hilde HOMERUS GENT 919 81,76 77,30
18 DEHOPERÉ Chris VERBA ROTSELAAR 916 81,49 76,87
19 SERNEELS Paul ALFABET PUTTE 911 81,05 76,15
20 DE BEULE Nicole DE WASE SINT-NIKLAAS 909 80,87 75,86
21 TORREELE Ronald COXHYDE KOKSIJDE 904 80,43 75,14
22 SEGHERS Marc T PEIRT DENDERMONDE 903 80,34 75,00
23 VANDENHENDE Erik BLANCO TIELT 901 80,16 74,71
24 DE GROOTE Linda HOMERUS GENT 898 79,89 74,28
25 VERHÉ Monique DIE SCORE BRUGGE 891 79,27 73,28
26 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE BRUGGE 882 78,47 71,98
27 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE STR-BEVER 873 77,67 70,69
28 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 842 74,91 66,24
29 VERSTRAETE Cécile YPSILON JETTE 831 73,93 64,66
30 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 830 73,84 64,51
31 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 827 73,58 64,08
32 VANBECELAERE Anny SYNTHESE MENEN 813 72,33 62,07
33 VAN POTTELBERGH Juliette CHIPKA AALST 808 71,89 61,35
34 BOSSU Christine ZEEKANT OOSTENDE 760 67,62 54,45
35 VETSUIPERS Camille NEGENHOF ST-P.-LEEUW 745 66,28 52,30
36 OSSELAER Nathalie CHIPKA AALST 709 63,08 47,13
37 MEERSCHAERT Antoin ZEEKANT OOSTENDE 654 58,19 39,22
38 LEGIEST Marc HOMERUS GENT 649 57,74 38,51

C-KAMPIOENSCHAP

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 934 83,10 79,45
2 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA MECHELEN 900 80,07 74,57
3 DE CONINCK Florida T PEIRT DENDERMONDE 890 79,18 73,13
4 TORFS Lutgard ALFABET PUTTE 878 78,11 71,41
5 NIMMEGEERS Antonia HOMERUS GENT 874 77,76 70,83
6 BRUINS Esther LETTERGREEP AMERSFOORT 859 76,42 68,68
7 DE ROUCK Conny DE WASE SINT-NIKLAAS 858 76,33 68,53
8 VUNCKX Agnes YPSILON JETTE 856 76,16 68,25
9 LAKMAAKER Jeannette LETTERGREEP AMERSFOORT 853 75,89 67,82
10 HEEREGRAVE Hans LETTERGREEP AMERSFOORT 838 74,56 65,66
11 VAN DESSEL Hedwig ALFABET PUTTE 835 74,29 65,23
12 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 833 74,11 64,94
  VAN QUATHEM Annie YPSILON HEIST 833 74,11 64,94
14 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 821 73,04 63,22
15 LEUCKX Jeannine NEGENHOF ST-P.-LEEUW 814 72,42 62,21
16 BUELENS Ann QUERCUS RONSE 807 71,80 61,21
17 SWENKER Twan ARENDSOOG AMSTERDAM 792 70,46 59,05
18 VAN 'T HOOFT Louise HOMERUS GENT 784 69,75 57,90
19 SPINOY Maria T PEIRT DENDERMONDE 770 68,51 55,89
20 VAN DONGEN Trees LETTERGREEP AMERSFOORT 760 67,62 54,45
21 MOYAERT Christiane DIE SCORE BRUGGE 756 67,26 53,88
22 DE SCHACHT Mireille COXHYDE KOKSIJDE 744 66,19 52,16
23 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 739 65,75 51,44
24 LAUWENS Agnes T PEIRT DENDERMONDE 738 65,66 51,29
25 VAN RIJSSELBERGHE Denise T PEIRT DENDERMONDE 720 64,06 48,71
26 KERREMANS Leona NEGENHOF ST-P.-LEEUW 696 61,92 45,26
  PEETERS Julia ALFABET PUTTE 696 61,92 45,26
28 LE BLANC Jeannine HEUREKA MECHELEN 648 57,65 38,36
29 DE SMET Patrick DE WASE SINT-NIKLAAS 644 57,30 37,79

DEFINITIEVE TEAMUITSLAG CLUBKAMPIOENSCHAP

Plaats clubnaam score Speler 1 Speler 2 Speler 3
1 LITTERA TESSENDERLO 1 21 ROELS Stefaan (1) SYMONS Frans (7) RUTTEN Ronny (13)
2 FAIR PLAY DESTELBERGEN 1 31 VERFAILLIE Michel (8) STEELS Luc (9) VAN HOECKE Omer (14)
3 T PEIRT DENDERMONDE 1 56 VAN LAETHEM Willy (6) LAURENT Guido (23) VAN DEN NEST Marianne (27)
4 ALFABET PUTTE 1 61 VAN LINDEN Karin (10) MOELANTS Luc (11) VINCK Marjan (40)
5 CHIPKA AALST 1 67 LEYSSENS Bert (5) ANTHEUNIS Monique (31) OUNANE Riccardo (31)
6 YPSILON HEIST 1 85 STEPMAN Marc (20) DE BOUVERE Bertrand (21) BEIRENS Ingrid (44)
7 VERBA ROTSELAAR 1 93 SMETS Willy (18) LENAERTS Greet (27) FAES Greet (48)
8 HOMERUS GENT 1 94 RONDOU Rob (15) VERSTRAETE Marcel (31) GOEDEFROOT Hilde (48)
9 BLANCO TIELT 1 108 MAHIEU Jan (11) VANLUCHENE Johan (25) DE SCHACHT Dave (72)
10 COXHYDE KOKSIJDE 1 110 MEURRENS Rita (22) COENE Dominique (34) TORREELE Ronald (54)
11 DE WASE SINT-NIKLAAS 1 123 JONGEPIER Henk (1) DE BEULE Nicole (53) DE ROUCK Conny (69)
12 LITTERA TESSENDERLO 2 124 VAN DE VEN Rita (18) BEYENS Danny (44) MACHIELS Hilde (62)
13 T PEIRT DENDERMONDE 2 127 DE BEULE Christine (35) HOFMAN Rita (37) SEGHERS Marc (55)
14 HEUREKA MECHELEN 1 137 DE RIDDER Jan (4) VAN DER VEKENS Lars (58) DE WAELE Annemie (75)
15 VANDALEN SCHOTEN 1 146 CORNET Jan (17) WUYTS Jef (30) BAELDE Marc (99)
16 BLANCO TIELT 2 156 DEPREZ Monique (25) VANDENHENDE Erik (57) VERBEKE Bart (74)
17 QUERCUS RONSE 1 172 DE BOSSCHER Paul (40) VAN DEN BOSSCHE Nana (44) BUELENS Ann (88)
18 LITTERA TESSENDERLO 3 189 QUINTENS Miet (23) DUTS Marleen (64) BAETEN Anita (102)
19 LETTERGREEP AMERSFOORT 1 215 BRUINS Esther (68) LAKMAAKER Jeannette (71) HEEREGRAVE Hans (76)
20 DIE SCORE BRUGGE 1 217 VERHÉ Monique (60) VAN BELLEGHEM Dirk (63) MOYAERT Christiane (94)
21 YPSILON JETTE 1 233 VUNCKX Agnes (70) VERSTRAETE Cécile (80) VERBEKE An (83)
22 CHIPKA AALST 2 233 DEPREZ Katia (43) VAN POTTELBERGH Juliette (87) OSSELAER Nathalie (103)
23 ALFABET PUTTE 2 246 TORFS Lutgard (65) VAN DESSEL Hedwig (77) PEETERS Julia (104)
24 SYNTHESE MENEN 1 247 BUDIN Jeanne (78) D'HONDT Maria (83) VANBECELAERE Anny (86)
25 HOMERUS GENT 2 263 NIMMEGEERS Antonia (66) VAN 'T HOOFT Louise (90) LEGIEST Marc (107)
26 NEGENHOF ST-P.-LEEUW 1 284 LEUCKX Jeannine (85) VETSUIPERS Camille (95) KERREMANS Leona (104)

INDIVIDUELE UITSLAG CLUBKAMPIOENSCHAP

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 ROELS Stefaan LITTERA TESSENDERLO 1077 95,82 100,00
1 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 1077 95,82 100,00
1 JONGEPIER Henk DE WASE SINT-NIKLAAS 1077 95,82 100,00
4 DE RIDDER Jan HEUREKA MECHELEN 1060 94,31 97,56
5 LEYSSENS Bert CHIPKA AALST 1032 91,81 93,53
6 VAN LAETHEM Willy T PEIRT DENDERMONDE 1023 91,01 92,24
7 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 1005 89,41 89,66
8 VERFAILLIE Michel FAIR PLAY DESTELBERGEN 1003 89,23 89,37
9 STEELS Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 1002 89,15 89,22
10 VAN LINDEN Karin ALFABET PUTTE 998 88,79 88,65
11 MAHIEU Jan BLANCO TIELT 993 88,35 87,93
11 MOELANTS Luc ALFABET PUTTE 993 88,35 87,93
13 RUTTEN Ronny LITTERA TESSENDERLO 990 88,08 87,50
14 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 982 87,37 86,35
15 RONDOU Rob HOMERUS GENT 967 86,03 84,20
16 VAN MIERLO Rina LITTERA TESSENDERLO 965 85,85 83,91
17 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 963 85,68 83,62
18 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 958 85,23 82,90
18 SMETS Willy VERBA ROTSELAAR 958 85,23 82,90
20 STEPMAN Marc YPSILON HEIST 955 84,96 82,47
21 DE BOUVERE Bertrand YPSILON HEIST 954 84,88 82,33
22 MEURRENS Rita COXHYDE KOKSIJDE 951 84,61 81,90
23 LAURENT Guido T PEIRT DENDERMONDE 948 84,34 81,47
23 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 948 84,34 81,47
25 DEPREZ Monique BLANCO TIELT 946 84,16 81,18
25 VANLUCHENE Johan BLANCO TIELT 946 84,16 81,18
27 LENAERTS Greet VERBA ROTSELAAR 945 84,07 81,03
27 VAN DEN NEST Marianne T PEIRT DENDERMONDE 945 84,07 81,03
29 VAN DER JEUGHT Roland T PEIRT DENDERMONDE 937 83,36 79,89
30 WUYTS Jef VANDALEN SCHOTEN 936 83,27 79,74
31 VERSTRAETE Marcel HOMERUS GENT 935 83,19 79,60
31 ANTHEUNIS Monique CHIPKA AALST 935 83,19 79,60
31 OUNANE Riccardo CHIPKA AALST 935 83,19 79,60
34 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 934 83,10 79,45
35 DE BEULE Christine T PEIRT DENDERMONDE 933 83,01 79,31
36 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 932 82,92 79,17
37 HOFMAN Rita T PEIRT DENDERMONDE 931 82,83 79,02
37 DE BEULE Kris FAIR PLAY DESTELBERGEN 931 82,83 79,02
39 CLAUWAERT Marc T PEIRT DENDERMONDE 929 82,65 78,74
40 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 927 82,47 78,45
40 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 927 82,47 78,45
40 VINCK Marjan ALFABET PUTTE 927 82,47 78,45
43 DEPREZ Katia CHIPKA AALST 922 82,03 77,73
44 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 920 81,85 77,44
44 VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS RONSE 920 81,85 77,44
44 BEIRENS Ingrid YPSILON HEIST 920 81,85 77,44
44 BEYENS Danny LITTERA TESSENDERLO 920 81,85 77,44
48 FAES Greet VERBA ROTSELAAR 919 81,76 77,30
48 VANACKERE Herman YPSILON HEIST 919 81,76 77,30
48 GOEDEFROOT Hilde HOMERUS GENT 919 81,76 77,30
51 DEHOPERÉ Chris VERBA ROTSELAAR 916 81,49 76,87
52 SERNEELS Paul ALFABET PUTTE 911 81,05 76,15
53 DE BEULE Nicole DE WASE SINT-NIKLAAS 909 80,87 75,86
54 TORREELE Ronald COXHYDE KOKSIJDE 904 80,43 75,14
55 SEGHERS Marc T PEIRT DENDERMONDE 903 80,34 75,00
56 FRICKX Romain VERBA ROTSELAAR 902 80,25 74,86
57 VANDENHENDE Erik BLANCO TIELT 901 80,16 74,71
58 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA MECHELEN 900 80,07 74,57
59 DE GROOTE Linda HOMERUS GENT 898 79,89 74,28
60 VERHÉ Monique DIE SCORE BRUGGE 891 79,27 73,28
61 DE CONINCK Florida T PEIRT DENDERMONDE 890 79,18 73,13
62 MACHIELS Hilde LITTERA TESSENDERLO 883 78,56 72,13
63 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE BRUGGE 882 78,47 71,98
64 DUTS Marleen LITTERA TESSENDERLO 880 78,29 71,70
65 TORFS Lutgard ALFABET PUTTE 878 78,11 71,41
66 NIMMEGEERS Antonia HOMERUS GENT 874 77,76 70,83
67 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE STR-BEVER 873 77,67 70,69
68 BRUINS Esther LETTERGREEP AMERSFOORT 859 76,42 68,68
69 DE ROUCK Conny DE WASE SINT-NIKLAAS 858 76,33 68,53
70 VUNCKX Agnes YPSILON JETTE 856 76,16 68,25
71 LAKMAAKER Jeannette LETTERGREEP AMERSFOORT 853 75,89 67,82
72 DE SCHACHT Dave BLANCO TIELT 849 75,53 67,24
73 FRANCKAERT Rudi YPSILON HEIST 848 75,44 67,10
74 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 842 74,91 66,24
75 DE WAELE Annemie HEUREKA MECHELEN 840 74,73 65,95
76 HEEREGRAVE Hans LETTERGREEP AMERSFOORT 838 74,56 65,66
77 VAN DESSEL Hedwig ALFABET PUTTE 835 74,29 65,23
78 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 833 74,11 64,94
78 VAN QUATHEM Annie YPSILON HEIST 833 74,11 64,94
80 VERSTRAETE Cécile YPSILON JETTE 831 73,93 64,66
81 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 830 73,84 64,51
82 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 827 73,58 64,08
83 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 821 73,04 63,22
83 VERBEKE An YPSILON JETTE 821 73,04 63,22
85 LEUCKX Jeannine NEGENHOF ST-P.-LEEUW 814 72,42 62,21
86 VANBECELAERE Anny SYNTHESE MENEN 813 72,33 62,07
87 VAN POTTELBERGH Juliette CHIPKA AALST 808 71,89 61,35
88 BUELENS Ann QUERCUS RONSE 807 71,80 61,21
89 SWENKER Twan ARENDSOOG AMSTERDAM 792 70,46 59,05
90 VAN 'T HOOFT Louise HOMERUS GENT 784 69,75 57,90
91 SPINOY Maria T PEIRT DENDERMONDE 770 68,51 55,89
92 BOSSU Christine ZEEKANT OOSTENDE 760 67,62 54,45
92 VAN DONGEN Trees LETTERGREEP AMERSFOORT 760 67,62 54,45
94 MOYAERT Christiane DIE SCORE BRUGGE 756 67,26 53,88
95 VETSUIPERS Camille NEGENHOF ST-P.-LEEUW 745 66,28 52,30
96 DE SCHACHT Mireille COXHYDE KOKSIJDE 744 66,19 52,16
97 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 739 65,75 51,44
98 LAUWENS Agnes T PEIRT DENDERMONDE 738 65,66 51,29
99 BAELDE Marc VANDALEN SCHOTEN 736 65,48 51,01
100 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 723 64,32 49,14
101 VAN RIJSSELBERGHE Denise T PEIRT DENDERMONDE 720 64,06 48,71
102 BAETEN Anita LITTERA TESSENDERLO 719 63,97 48,56
103 OSSELAER Nathalie CHIPKA AALST 709 63,08 47,13
104 PEETERS Julia ALFABET PUTTE 696 61,92 45,26
104 KERREMANS Leona NEGENHOF ST-P.-LEEUW 696 61,92 45,26
106 MEERSCHAERT Antoin ZEEKANT OOSTENDE 654 58,19 39,22
107 LEGIEST Marc HOMERUS GENT 649 57,74 38,51
108 LE BLANC Jeannine HEUREKA MECHELEN 648 57,65 38,36
109 DE SMET Patrick DE WASE SINT-NIKLAAS 644 57,30 37,79

© 2015