IC GENT 2020

podium

UITSLAGEN

individueel beurtdetail club wedstrijdoverzicht 

UITSLAG PER REEKS

 reeks I reeks II reeks III reeks IV reeks V

INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 DE BOUVERE Bruno (reeks I)
YPSILON HEIST 1060 93,72 100,00
2 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 1052 93,02 99,32
3 VAN DEN HERREWEGEN Dirk T PEIRT DENDERMONDE 1035 91,51 97,87
4 OUNANE Riccardo CHIPKA AALST 1025 90,63 97,02
5 STEELS Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 997 88,15 94,63
6 LEYSSENS Bert CHIPKA AALST 993 87,80 94,29
7 CLAUWAERT Marc (reeks II)
T PEIRT DENDERMONDE 991 87,62 94,12
7 ROELS Stefaan LITTERA TESSENDERLO 991 87,62 94,12
9 VAN BELLEGHEM Dirk (reeks III)
DIE SCORE BRUGGE 974 86,12 92,67
10 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 964 85,23 91,81
11 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 956 84,53 91,13
12 ANTHEUNIS Monique CHIPKA AALST 955 84,44 91,05
13 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 954 84,35 90,96
14 JONGEPIER Henk DE WASE SINT-NIKLAAS 952 84,17 90,79
15 DE BEULE Kris FAIR PLAY DESTELBERGEN 950 84,00 90,62
16 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 949 83,91 90,53
16 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 949 83,91 90,53
18 LINTERMANS Willy LITTERA TESSENDERLO 946 83,64 90,28
19 LAURENT Guido T PEIRT DENDERMONDE 945 83,55 90,19
20 DARCIS Erna LITTERA TESSENDERLO 936 82,76 89,43
21 VERDONCKT Tina BLANCO TIELT 934 82,58 89,26
22 DE SCHACHT Dave BLANCO TIELT 932 82,40 89,09
23 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 930 82,23 88,91
24 OSSELAER Nathalie CHIPKA AALST 928 82,05 88,74
25 WYDOOGHE Bram SYLLABE IZEGEM 927 81,96 88,66
25 EIKENAAR Wesley ARENDSOOG AMSTERDAM 927 81,96 88,66
27 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 925 81,79 88,49
28 LENAERTS Henri (reeks V)
MUNSTER BILZEN 917 81,08 87,81
29 MACHIELS Hilde LITTERA TESSENDERLO 899 79,49 86,27
30 MANGELSCHOTS Guy MUNSTER BILZEN 897 79,31 86,10
31 DONNÉ Jean HEUREKA MECHELEN 889 78,60 85,42
31 ROEX Nicole (reeks IV)
MUNSTER BILZEN 889 78,60 85,42
33 GEENS Susan HEUREKA MECHELEN 878 77,63 84,48
34 RUTTEN Ronny LITTERA TESSENDERLO 877 77,54 84,40
35 MAHIEU Jan BLANCO TIELT 874 77,28 84,14
36 DEPREZ Katia CHIPKA AALST 873 77,19 84,05
37 MEERSCHAERT Antoin ZEEKANT OOSTENDE 864 76,39 83,29
38 CRABBÉ Danny ALFABET PUTTE 863 76,30 83,20
39 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 861 76,13 83,03
40 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 859 75,95 82,86
41 BEIRENS Ingrid YPSILON HEIST 858 75,86 82,78
41 DE BEULE Christine T PEIRT DENDERMONDE 858 75,86 82,78
43 VANACKERE Herman YPSILON HEIST 857 75,77 82,69
44 FEIJEN Christine A-STIJGER VELDHOVEN 855 75,60 82,52
45 VANLUCHENE Johan BLANCO TIELT 853 75,42 82,35
46 LEZY Magda SYLLABE IZEGEM 848 74,98 81,92
46 REYMEN Alex LITTERA TESSENDERLO 848 74,98 81,92
46 ADELAAR Carla ARENDSOOG AMSTERDAM 848 74,98 81,92
49 GROEN Wytze LETTERGREEP AMERSFOORT 841 74,36 81,33
50 SEGHERS Marc T PEIRT DENDERMONDE 840 74,27 81,24
51 VERBEKE An YPSILON JETTE 839 74,18 81,16
51 TORREELE Ronald COXHYDE KOKSIJDE 839 74,18 81,16
51 BEYENS Danny LITTERA TESSENDERLO 839 74,18 81,16
54 MONDEN Godelieve HEUREKA MECHELEN 832 73,56 80,56
55 LEZY Annie SYLLABE IZEGEM 825 72,94 79,96
55 VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS RONSE 825 72,94 79,96
57 VAN LINDEN Karin ALFABET PUTTE 823 72,77 79,79
58 DE BOUVERE Bertrand YPSILON HEIST 822 72,68 79,71
59 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 820 72,50 79,53
60 COENEN Lien YPSILON HEIST 818 72,33 79,36
60 SMETS Willy VERBA ROTSELAAR 818 72,33 79,36
62 DERYCKE Urbain COXHYDE KOKSIJDE 817 72,24 79,28
63 MOELANTS Luc ALFABET PUTTE 815 72,06 79,11
64 VAN DONGEN Trees LETTERGREEP AMERSFOORT 814 71,97 79,02
64 JANSSEN Lizette HEUREKA MECHELEN 814 71,97 79,02
64 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA MECHELEN 814 71,97 79,02
64 VANDAELE Joseph BLANCO TIELT 814 71,97 79,02
68 VERHEIJEN Renate SWENTIBOLD BORN 812 71,79 78,85
69 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 808 71,44 78,51
70 BOELENS Anny A-STIJGER VELDHOVEN 806 71,26 78,34
70 SERNEELS Paul ALFABET PUTTE 806 71,26 78,34
72 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE STR-BEVER 804 71,09 78,17
73 DE SMET Patrick DE WASE SINT-NIKLAAS 802 70,91 78,00
74 OVERATH Filip LITTERA TESSENDERLO 801 70,82 77,91
75 DEFOUR Ann SYLLABE IZEGEM 800 70,73 77,83
76 MOERMAN Greet BLANCO TIELT 798 70,56 77,66
77 LENAERTS Greet VERBA ROTSELAAR 796 70,38 77,49
78 HEEREGRAVE Hans LETTERGREEP AMERSFOORT 793 70,11 77,23
79 BOUMA Prateeksha ARENDSOOG AMSTERDAM 790 69,85 76,98
79 UYTTERHOEVEN René ALFABET PUTTE 790 69,85 76,98
81 VAN DER HEYDEN Priscilla FAIR PLAY DESTELBERGEN 789 69,76 76,89
82 SMOLDERS Mia LITTERA TESSENDERLO 788 69,67 76,81
83 BOSSU Christine ZEEKANT OOSTENDE 787 69,58 76,72
84 GREGOOR Frany MUNSTER BILZEN 777 68,70 75,87
85 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 776 68,61 75,78
86 VINCK Marjan ALFABET PUTTE 773 68,35 75,53
87 SUYKENS Jill HEUREKA MECHELEN 772 68,26 75,44
88 MOONEN Mieke MUNSTER BILZEN 768 67,90 75,10
89 ROELENS Mia BLANCO TIELT 767 67,82 75,02
89 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 767 67,82 75,02
89 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 767 67,82 75,02
92 BAELDE Marc VANDALEN SCHOTEN 764 67,55 74,76
92 SAENEN Godelieve LITTERA TESSENDERLO 764 67,55 74,76
94 STEPMAN Marc YPSILON HEIST 754 66,67 73,91
94 LEUCKX Jeannine NEGENHOF ST-P.-LEEUW 754 66,67 73,91
96 VAN MIERLO Rina LITTERA TESSENDERLO 751 66,40 73,65
97 VAN POTTELBERGH Juliette CHIPKA AALST 750 66,31 73,57
98 VAN GERWEN Jannick YPSILON HEIST 746 65,96 73,22
98 LAURANT Charlotte ARENDSOOG AMSTERDAM 746 65,96 73,22
100 VERFAILLIE Michel FAIR PLAY DESTELBERGEN 745 65,87 73,14
101 FRICKX Romain VERBA ROTSELAAR 737 65,16 72,46
102 DE BEULE Nicole DE WASE SINT-NIKLAAS 736 65,08 72,37
103 AARTS Wim A-STIJGER VELDHOVEN 727 64,28 71,60
104 VANDERLEYDEN Lieve VERBA ROTSELAAR 726 64,19 71,52
105 VAN LAETHEM Willy T PEIRT DENDERMONDE 724 64,01 71,35
106 VAN DEN NEST Marianne T PEIRT DENDERMONDE 721 63,75 71,09
107 VETSUIPERS Camille NEGENHOF ST-P.-LEEUW 720 63,66 71,01
108 LOGGHE Harm DIE SCORE BRUGGE 716 63,31 70,67
109 SCHOUTEDEN Rita ALFABET PUTTE 715 63,22 70,58
110 FAES Greet VERBA ROTSELAAR 713 63,04 70,41
111 DE SCHACHT Mireille COXHYDE KOKSIJDE 711 62,86 70,24
112 TORFS Lutgard ALFABET PUTTE 705 62,33 69,73
113 BUELENS Ann QUERCUS RONSE 701 61,98 69,39
114 DE POORTERE Nelly QUERCUS RONSE 698 61,72 69,13
115 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 694 61,36 68,79
116 CLYMANS Hedwig VANDALEN SCHOTEN 688 60,83 68,28
117 DURINCK Mariette DE WASE SINT-NIKLAAS 687 60,74 68,19
118 GHEKIERE Jasper SYLLABE IZEGEM 683 60,39 67,85
119 VYNCKIER Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 682 60,30 67,77
119 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 682 60,30 67,77
121 BAERT Rose-Marijn DE WASE SINT-NIKLAAS 679 60,04 67,51
122 LAKMAAKER Jeannette LETTERGREEP AMERSFOORT 665 58,80 66,32
123 VRANKEN Christine ALLES AF ANTWERPEN 663 58,62 66,15
124 DEBUE Nadine YPSILON HEIST 661 58,44 65,98
125 VAN DEN BROECK Ingrid LITTERA TESSENDERLO 658 58,18 65,72
126 DEHOPERÉ Chris YPSILON HEIST 645 57,03 64,61
127 DEVOS Gilbert HEUREKA MECHELEN 637 56,32 63,93
128 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 636 56,23 63,84
129 MOYAERT Chris DIE SCORE BRUGGE 629 55,61 63,25
130 LAUWENS Agnes T PEIRT DENDERMONDE 623 55,08 62,74
131 TERRON Pedro LITTERA TESSENDERLO 621 54,91 62,57
131 PEETERS Julia ALFABET PUTTE 621 54,91 62,57
133 CORNELIS Yoni BLANCO TIELT 620 54,82 62,48
134 SPOLSPOEL Suzanne YPSILON JETTE 611 54,02 61,71
135 MERTENS Jeroen LITTERA TESSENDERLO 594 52,52 60,26
136 BRUINS Esther LETTERGREEP AMERSFOORT 582 51,46 59,24
137 DE CONINCK Florida T PEIRT DENDERMONDE 578 51,11 58,90
138 VAN WESEMAEL Sandra QUERCUS RONSE 552 48,81 56,68
138 FONTEYN Betty LITTERA TESSENDERLO 552 48,81 56,68
140 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF ST-P.-LEEUW 546 48,28 56,17
141 REINDERS Bernadette TER BORRE STR-BEVER 510 45,09 53,10
142 CROMPVOETS Astrid SWENTIBOLD BORN 467 41,29 49,43
143 CEULEMANS Joanna EVERNA EVERE 455 40,23 48,41
144 BURSENS Claudine YPSILON HEIST 411 36,34 44,66
145 DEVOLDER Stefan CHIPKA AALST 383 33,86 42,27

CLUBUITSLAG

Plaats clubnaam score Speler 1 Speler 2 Speler 3
1 CHIPKA AALST 22 OUNANE Riccardo (4) LEYSSENS Bert (6) ANTHEUNIS Monique (12)
2 T PEIRT DENDERMONDE 29 VAN DEN HERREWEGEN Dirk (3) CLAUWAERT Marc (7) LAURENT Guido (19)
3 LITTERA TESSENDERLO 30 ROELS Stefaan (7) THEYS Herman (10) VAN MIERLO Gerda (13)
4 FAIR PLAY DESTELBERGEN 31 STEELS Luc (5) VAN HOECKE Omer (11) DE BEULE Kris (15)
5 BLANCO TIELT 66 VERDONCKT Tina (21) DE SCHACHT Dave (22) VERBEKE Bart (23)
6 YPSILON HEIST 85 DE BOUVERE Bruno (1) BEIRENS Ingrid (41) VANACKERE Herman (43)
7 MUNSTER BILZEN 89 LENAERTS Henri (28) MANGELSCHOTS Guy (30) ROEX Nicole (31)
8 ARENDSOOG AMSTERDAM 98 EIKENAAR Wesley (25) VAN DER LOO Bert (27) ADELAAR Carla (46)
9 HEUREKA MECHELEN 118 DONNÉ Jean (31) GEENS Susan (33) MONDEN Godelieve (54)
10 SYLLABE IZEGEM 126 WYDOOGHE Bram (25) LEZY Magda (46) LEZY Annie (55)
11 ALFABET PUTTE 158 CRABBÉ Danny (38) VAN LINDEN Karin (57) MOELANTS Luc (63)
12 DE WASE SINT-NIKLAAS 189 JONGEPIER Henk (14) DE SMET Patrick (73) DE BEULE Nicole (102)
13 LETTERGREEP AMERSFOORT 191 GROEN Wytze (49) VAN DONGEN Trees (64) HEEREGRAVE Hans (78)
14 VANDALEN SCHOTEN 210 CORNET Jan (2) BAELDE Marc (92) CLYMANS Hedwig (116)
15 A-STIJGER VELDHOVEN 217 FEIJEN Christine (44) BOELENS Anny (70) AARTS Wim (103)
16 COXHYDE KOKSIJDE 224 TORREELE Ronald (51) DERYCKE Urbain (62) DE SCHACHT Mireille (111)
17 QUERCUS RONSE 237 VAN DEN BOSSCHE Nana (55) DE BOSSCHER Paul (69) BUELENS Ann (113)
18 VERBA ROTSELAAR 238 SMETS Willy (60) LENAERTS Greet (77) FRICKX Romain (101)
19 DIE SCORE BRUGGE 246 VAN BELLEGHEM Dirk (9) LOGGHE Harm (108) MOYAERT Chris (129)
20 ZEEKANT OOSTENDE 266 MEERSCHAERT Antoin (37) BOSSU Christine (83) (146)
21 YPSILON JETTE 331 VERBEKE An (51) SPOLSPOEL Suzanne (134) (146)
22 NEGENHOF ST-P.-LEEUW 341 LEUCKX Jeannine (94) VETSUIPERS Camille (107) VERHAEGEN Agnes (140)
23 SYNTHESE MENEN 354 BUDIN Jeanne (89) D'HONDT Maria (119) (146)
24 SWENTIBOLD BORN 356 VERHEIJEN Renate (68) CROMPVOETS Astrid (142) (146)
25 TER BORRE STR-BEVER 359 DE GRAUWE Mirèse (72) REINDERS Bernadette (141) (146)
26 ALLES AF ANTWERPEN 415 VRANKEN Christine (123) (146) (146)
27 EVERNA EVERE 435 CEULEMANS Joanna (143) (146) (146)

© 2015