IC HEIST 2019

podium
 
pdf-bestanden

individuele uitslag

individuele uitslag met beurtdetail

clubuitslag

wedstrijdoverzicht

DEFINITIEVE INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 JONGEPIER Henk DE WASE SINT-NIKLAAS 1090 98,20 100,00
1 LEYSSENS Bert CHIPKA AALST 1090 98,20 100,00
3 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 1081 97,39 99,02
4 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 1071 96,49 97,93
5 DE BOUVERE Bruno YPSILON HEIST 1066 96,04 97,39
6 CRABBÉ Danny VERBA ROTSELAAR 1049 94,50 95,54
6 LEZY Magda (beste B)
SYLLABE IZEGEM 1049 94,50 95,54
8 BEYENS Danny LITTERA TESSENDERLO 1046 94,23 95,22
9 BOSSU Christine ZEEKANT OOSTENDE 1035 93,24 94,02
10 VANACKERE Herman YPSILON HEIST 1032 92,97 93,70
11 OUNANE Riccardo CHIPKA AALST 1017 91,62 92,07
12 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 1011 91,08 91,41
13 FRICKX Romain VERBA ROTSELAAR 1004 90,45 90,65
14 RUTTEN Ronny LITTERA TESSENDERLO 996 89,73 89,78
15 VERDONCKT Tina BLANCO TIELT 992 89,37 89,35
16 WOUTERS Jan HEUREKA MECHELEN 991 89,28 89,24
17 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 982 88,47 88,26
18 GEENS Susan HEUREKA MECHELEN 980 88,29 88,04
18 SEGHERS Marc T PEIRT DENDERMONDE 980 88,29 88,04
20 MOELANTS Luc ALFABET PUTTE 977 88,02 87,72
21 DE BEULE Kris FAIR PLAY DESTELBERGEN 973 87,66 87,28
22 MOERMAN Greet BLANCO TIELT 972 87,57 87,17
23 SEL Kristoff ALFABET PUTTE 971 87,48 87,07
24 VAN DEN HERREWEGEN Dirk T PEIRT DENDERMONDE 968 87,21 86,74
25 GREGOOR Frany MUNSTER BILZEN 967 87,12 86,63
26 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 963 86,76 86,20
27 WYDOOGHE Bram SYLLABE IZEGEM 958 86,31 85,65
27 BOUMA Prateeksha ARENDSOOG AMSTERDAM 958 86,31 85,65
27 VAN DER JEUGHT Roland T PEIRT DENDERMONDE 958 86,31 85,65
30 RONDOU Rob HOMERUS GENT 948 85,41 84,57
31 MANGELSCHOTS Guy MUNSTER BILZEN 945 85,14 84,24
32 MOONEN Mieke MUNSTER BILZEN 938 84,50 83,48
33 ANTHEUNIS Monique CHIPKA AALST 931 83,87 82,72
34 VAN LINDEN Karin ALFABET PUTTE 926 83,42 82,17
34 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 926 83,42 82,17
36 DASSEN Tonny SWENTIBOLD BORN 917 82,61 81,20
37 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA MECHELEN 912 82,16 80,65
37 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 912 82,16 80,65
39 JANSSEN Lisette HEUREKA MECHELEN 909 81,89 80,33
40 VERSTRAETE Marcel HOMERUS GENT 908 81,80 80,22
41 DE SCHACHT Dave BLANCO TIELT 907 81,71 80,11
42 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 905 81,53 79,89
42 VAN MIERLO Rina LITTERA TESSENDERLO 905 81,53 79,89
44 CLAUWAERT Marc T PEIRT DENDERMONDE 903 81,35 79,67
44 FRANCKAERT Rudi YPSILON HEIST 903 81,35 79,67
46 GROEN Wytze LETTERGREEP AMERSFOORT 901 81,17 79,46
47 TORREELE Ronald COXHYDE KOKSIJDE 898 80,90 79,13
48 FEIJEN Christine A-STIJGER VELDHOVEN 897 80,81 79,02
49 ROEX Nicole MUNSTER BILZEN 894 80,54 78,70
50 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 891 80,27 78,37
51 VANLUCHENE Johan BLANCO TIELT 889 80,09 78,15
52 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 885 79,73 77,72
53 DE SMET Patrick (beste C)
DE WASE SINT-NIKLAAS 884 79,64 77,61
54 MACHIELS Hilde LITTERA TESSENDERLO 882 79,46 77,39
54 VERHÉ Monique DIE SCORE BRUGGE 882 79,46 77,39
56 CLYMANS Hedwig VANDALEN SCHOTEN 879 79,19 77,07
57 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 878 79,10 76,96
58 VERSTRAETE Cécile YPSILON JETTE 875 78,83 76,63
59 VAN DEN NEST Marianne T PEIRT DENDERMONDE 874 78,74 76,52
59 GOEDEFROOT Hilde HOMERUS GENT 874 78,74 76,52
61 DEPREZ Katia CHIPKA AALST 872 78,56 76,30
62 BOUMAN Rieke IT UTRECHT 871 78,47 76,20
63 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE BRUGGE 869 78,29 75,98
64 NAERT Christine YPSILON HEIST 864 77,84 75,43
65 SMOLDERS Mia LITTERA TESSENDERLO 856 77,12 74,57
66 LENAERTS Henri MUNSTER BILZEN 854 76,94 74,35
67 DEFOUR Ann SYLLABE IZEGEM 849 76,49 73,80
68 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 846 76,22 73,48
69 VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS RONSE 843 75,95 73,15
69 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 843 75,95 73,15
71 SMETS Willy VERBA ROTSELAAR 842 75,86 73,04
71 VETSUIPERS Camille NEGENHOF ST-P.-LEEUW 842 75,86 73,04
73 BUELENS Ann QUERCUS RONSE 838 75,50 72,61
74 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 835 75,23 72,28
75 DONNÉ Jean HEUREKA MECHELEN 827 74,50 71,41
75 VAN POTTELBERGH Juliette CHIPKA AALST 827 74,50 71,41
77 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 826 74,41 71,30
78 VYNCKIER Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 821 73,96 70,76
79 VERFAILLIE Michel FAIR PLAY DESTELBERGEN 820 73,87 70,65
80 DE SCHACHT Mireille COXHYDE KOKSIJDE 818 73,69 70,43
81 DE GROOTE Linda HOMERUS GENT 817 73,60 70,33
82 BRUINS Esther LETTERGREEP AMERSFOORT 815 73,42 70,11
83 CORNELIS Yoni BLANCO TIELT 811 73,06 69,67
84 MEERSCHAERT Antoin ZEEKANT OOSTENDE 805 72,52 69,02
85 NIMMEGEERS Antonia HOMERUS GENT 804 72,43 68,91
86 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 801 72,16 68,59
87 MEURRENS Rita COXHYDE KOKSIJDE 796 71,71 68,04
88 SUYKENS Jill HEUREKA MECHELEN 794 71,53 67,83
89 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 793 71,44 67,72
90 VAN DONGEN Trees LETTERGREEP AMERSFOORT 791 71,26 67,50
91 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE STR-BEVER 789 71,08 67,28
92 DE BEULE Nicole DE WASE SINT-NIKLAAS 784 70,63 66,74
93 DE CORTE Paul DIE SCORE BRUGGE 779 70,18 66,20
94 LEGIEST Marc HOMERUS GENT 775 69,82 65,76
94 VERHEIJEN Renate SWENTIBOLD BORN 775 69,82 65,76
96 VAN 'T HOOFT Louise HOMERUS GENT 772 69,55 65,43
97 AARTS Wim A-STIJGER VELDHOVEN 762 68,65 64,35
98 LOGGHE Harm DIE SCORE BRUGGE 757 68,20 63,80
99 ONGENA Marie-Louise HOMERUS GENT 755 68,02 63,59
100 ROELENS Mia BLANCO TIELT 748 67,39 62,83
100 VANDENBORN Tony MUNSTER BILZEN 748 67,39 62,83
102 NAESSENS Chantal BLANCO TIELT 744 67,03 62,39
103 MONDEN Godelieve HEUREKA MECHELEN 740 66,67 61,96
104 COENEN Lien YPSILON HEIST 738 66,49 61,74
105 LEZY Annie SYLLABE IZEGEM 729 65,68 60,76
105 VAN DER HEYDEN Priscilla FAIR PLAY DESTELBERGEN 729 65,68 60,76
107 MOYAERT Christiane DIE SCORE BRUGGE 728 65,59 60,65
108 LEUCKX Jeannine NEGENHOF ST-P.-LEEUW 722 65,05 60,00
109 VAN MOURIK VAN STEIJN Gerritje ARENDSOOG AMSTERDAM 714 64,32 59,13
110 LAUWENS Agnes T PEIRT DENDERMONDE 704 63,42 58,04
111 VAN PARYS Lena YPSILON HEIST 695 62,61 57,07
112 DE VREEZE Patrick YPSILON HEIST 681 61,35 55,54
113 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF ST-P.-LEEUW 669 60,27 54,24
114 VAN QUATHEM Annie YPSILON HEIST 651 58,65 52,28
115 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 647 58,29 51,85
116 MISSIAEN Daniël ZEEKANT OOSTENDE 644 58,02 51,52
117 VAN DEN BROECK Ingrid LITTERA TESSENDERLO 633 57,03 50,33
118 OSSELAER Nathalie CHIPKA AALST 630 56,76 50,00
119 VANDAELE Bernadette BLANCO TIELT 625 56,31 49,46
120 SWENKER Twan ARENDSOOG AMSTERDAM 619 55,77 48,80
121 VAN GERWEN Jannick YPSILON HEIST 612 55,14 48,04
122 VAN BRAGT Annemarie A-STIJGER VELDHOVEN 604 54,41 47,17
123 SPINOY Maria T PEIRT DENDERMONDE 590 53,15 45,65
124 COSSEY Myriam YPSILON HEIST 587 52,88 45,33
125 DE CONINCK Florida T PEIRT DENDERMONDE 544 49,01 40,65
126 ROOSE Bernard HOMERUS GENT 499 44,95 35,76
127 DUYCK Marion YPSILON HEIST 475 42,79 33,15
128 DEVOLDER Stefan CHIPKA AALST 382 34,41 23,04

DEFINITIEVE CLUBUITSLAG

Plaats clubnaam score Speler 1 Speler 2 Speler 3
1 LITTERA TESSENDERLO 39 BEYENS Danny (8) RUTTEN Ronny (14) SYMONS Frans (17)
2 CHIPKA AALST 45 LEYSSENS Bert (1) OUNANE Riccardo (11) ANTHEUNIS Monique (33)
3 YPSILON HEIST 59 DE BOUVERE Bruno (5) VANACKERE Herman (10) FRANCKAERT Rudi (44)
4 FAIR PLAY DESTELBERGEN 67 VAN HOECKE Omer (4) DE BEULE Kris (21) DE SMET Nadine (42)
5 'T PEIRT DENDERMONDE 69 SEGHERS Marc (18) VAN DEN HERREWEGEN Dirk (24) VAN DER JEUGHT Roland (27)
6 HEUREKA MECHELEN 71 WOUTERS Jan (16) GEENS Susan (18) VAN DER VEKENS Lars (37)
7 ALFABET PUTTE 77 MOELANTS Luc (20) SEL Kristoff (23) VAN LINDEN Karin(34)
8 BLANCO TIELT 78 VERDONCKT Tina (15) MOERMAN Greet (22) DE SCHACHT Dave (41)
9 MUNSTER BILZEN 88 GREGOOR Frany (25) MANGELSCHOTS Guy (31) MOONEN Mieke (32)
10 VERBA ROTSELAAR 90 CRABBÉ Danny (6) FRICKX Romain (13) SMETS Willy (71)
11 SYLLABE IZEGEM 100 LEZY Magda (6) WYDOOGHE Bram (27) DEFOUR Ann (67)
12 HOMERUS GENT 129 RONDOU Rob (30) VERSTRAETE Marcel (40) GOEDEFROOT Hilde (59)
13 DE WASE SINT-NIKLAAS 146 JONGEPIER Henk (1) DE SMET Patrick (53) DE BEULE Nicole (92)
14 ARENDSOOG AMSTERDAM 148 VAN DER LOO Bert (12) BOUMA Prateeksha (27) VAN MOURIK VAN STEIJN Gerritje (109)
15 VANDALEN SCHOTEN 188 CORNET Jan (3) CLYMANS Hedwig (56) 129
16 QUERCUS RONSE 192 DE BOSSCHER Paul (50) VAN DEN BOSSCHE Nana (69) BUELENS Ann (73)
17 COXHYDE KOKSIJDE 196 TORREELE Ronald (47) COENE Dominique (69) DE SCHACHT Mireille (80)
18 ZEEKANT OOSTENDE 209 BOSSU Christine (9) MEERSCHAERT Antoin (84) MISSIAEN Daniël (116)
19 DIE SCORE BRUGGE 210 VERHÉ Monique (54) VAN BELLEGHEM DIrk (63) DE CORTE Paul (93)
20 LETTERGREEP AMERSFOORT 218 GROEN Wytze (46) BRUINS Esther (82) VAN DONGEN Trees (90)
21 SWENTIBOLD BORN 259 DASSEN Tony (36) VERHEIJEN Renate (94) 129
22 A-STIJGER VELDHOVEN 267 FEIJEN Christine (48) AARTS Wim (97) VAN BRAGT Annemarie (122)
23 NEGENHOF ST-P-LEEUW 292 VETSUIPERS Camille (71) LEUCKX Jeannine (108) VERHAEGEN Agnes (113)
24 SYNTHESE MENEN 295 BUDIN Jeanne (77) D'HONDT Maria (89) 129
25 YPSILON JETTE 316 VERSTRAETE Cécile (58) 129 129
26 IT UTRECHT 320 BOUMAN Rieke (62) 129 129
27 TER BORRE STR.-BEVER 349 DE GRAUWE Mirèse (91) 129 129

© 2015