IC HEIST 2020

podium

UITSLAGEN

 individueel beurtdetail club wedstrijdoverzicht 

DEFINITIEVE UITSLAG PER REEKS

 reeks I reeks II reeks III reeks IV reeks V

DEFINITIEVE INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 DE BOUVERE Bruno (reeks I)
YPSILON HEIST 998 88,16 100,00
2 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 982 86,75 98,41
3 LEYSSENS Bert CHIPKA AALST 974 86,04 97,61
4 JONGEPIER Henk DE WASE SINT-NIKLAAS 964 85,16 96,62
5 DE SCHACHT Dave BLANCO TIELT 946 83,57 94,82
6 STEELS Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 945 83,48 94,72
7 OUNANE Riccardo CHIPKA AALST 941 83,13 94,33
8 DE SMET Nadine (reeks II)
FAIR PLAY DESTELBERGEN 920 81,27 92,24
9 VAN DEN HERREWEGEN Dirk T PEIRT DENDERMONDE 916 80,92 91,84
10 RUTTEN Ronny LITTERA TESSENDERLO 915 80,83 91,74
11 MANGELSCHOTS Guy MUNSTER BILZEN 912 80,57 91,44
12 JOLIE Frank DE WASE SINT-NIKLAAS 903 79,77 90,54
13 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 897 79,24 89,95
14 VERDONCKT Tina BLANCO TIELT 894 78,98 89,65
15 GOEDEFROOT Hilde (reeks III)
HOMERUS GENT 893 78,89 89,55
15 VAN MIERLO Rina LITTERA TESSENDERLO 893 78,89 89,55
17 WYDOOGHE Bram SYLLABE IZEGEM 889 78,53 89,15
18 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 887 78,36 88,95
19 VERBEKE An YPSILON JETTE 882 77,92 88,45
20 DE GROOTE Linda HOMERUS GENT 878 77,56 88,05
21 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 877 77,47 87,95
22 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 875 77,30 87,76
23 CLAUWAERT Marc T PEIRT DENDERMONDE 870 76,86 87,26
24 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 865 76,41 86,76
25 WOUTERS Jan HEUREKA MECHELEN 860 75,97 86,26
26 MACHIELS Hilde LITTERA TESSENDERLO 856 75,62 85,86
27 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE BRUGGE 854 75,44 85,67
28 FRANCKAERT Rudi YPSILON HEIST 852 75,27 85,47
29 MOELANTS Luc ALFABET PUTTE 849 75,00 85,17
30 VAN DEN NEST Marianne T PEIRT DENDERMONDE 847 74,82 84,97
30 GROEN Wytze LETTERGREEP AMERSFOORT 847 74,82 84,97
32 GEENS Susan HEUREKA MECHELEN 845 74,65 84,77
33 VAN DER VEKENS Lars (reeks IV)
HEUREKA MECHELEN 842 74,38 84,47
34 FAES Greet VERBA ROTSELAAR 839 74,12 84,17
35 SMOLDERS Mia LITTERA TESSENDERLO 837 73,94 83,97
36 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 836 73,85 83,87
37 SEGHERS Marc T PEIRT DENDERMONDE 833 73,59 83,57
38 CRABBÉ Danny ALFABET PUTTE 826 72,97 82,88
38 VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS RONSE 826 72,97 82,88
40 VAN LINDEN Karin ALFABET PUTTE 825 72,88 82,78
41 LAURANT Charlotte ARENDSOOG AMSTERDAM 817 72,17 81,98
41 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 817 72,17 81,98
43 DE BEULE Kris FAIR PLAY DESTELBERGEN 814 71,91 81,68
44 OSSELAER Nathalie CHIPKA AALST 810 71,55 81,29
44 DE BEULE Christine T PEIRT DENDERMONDE 810 71,55 81,29
46 VAN LAETHEM Willy T PEIRT DENDERMONDE 809 71,47 81,19
47 AARTS Wim A-STIJGER VELDHOVEN 808 71,38 81,09
48 LAURENT Guido T PEIRT DENDERMONDE 804 71,02 80,69
49 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 801 70,76 80,39
50 DE CORTE Paul DIE SCORE BRUGGE 799 70,58 80,19
50 DE GRAUWE Mirèse (reeks V)
TER BORRE STR-BEVER 799 70,58 80,19
52 VERSTRAETE Marcel HOMERUS GENT 798 70,49 80,09
53 DE BEULE Nicole DE WASE SINT-NIKLAAS 796 70,32 79,89
54 NAESSENS Chantal BLANCO TIELT 794 70,14 79,69
55 BOSSU Christine ZEEKANT OOSTENDE 793 70,05 79,59
56 BEIRENS Ingrid YPSILON HEIST 792 69,96 79,49
57 VANLUCHENE Johan BLANCO TIELT 790 69,79 79,29
58 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 789 69,70 79,19
59 FRICKX Romain VERBA ROTSELAAR 788 69,61 79,10
60 DERYCKE Urbain COXHYDE KOKSIJDE 787 69,52 79,00
61 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 786 69,43 78,90
62 VAN DEN BROECK Ingrid LITTERA TESSENDERLO 780 68,90 78,30
62 LEZY Magda SYLLABE IZEGEM 780 68,90 78,30
64 BEYENS Danny LITTERA TESSENDERLO 779 68,82 78,20
65 BOUMA Prateeksha ARENDSOOG AMSTERDAM 777 68,64 78,00
65 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 777 68,64 78,00
67 MISSIAEN Daniël ZEEKANT OOSTENDE 772 68,20 77,50
67 BAELDE Marc VANDALEN SCHOTEN 772 68,20 77,50
69 LOGGHE Harm DIE SCORE BRUGGE 771 68,11 77,40
70 HOFMAN Rita T PEIRT DENDERMONDE 767 67,76 77,00
71 NAERT Christine YPSILON HEIST 765 67,58 76,81
72 VAN DER JEUGHT Roland T PEIRT DENDERMONDE 762 67,31 76,51
73 MOYAERT Chris DIE SCORE BRUGGE 761 67,23 76,41
74 JANSSEN Lizette HEUREKA MECHELEN 745 65,81 74,81
75 DEHOPERÉ Chris YPSILON HEIST 738 65,19 74,12
76 VANDAELE Joseph BLANCO TIELT 737 65,11 74,02
77 ANTHEUNIS Monique CHIPKA AALST 732 64,66 73,52
78 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 729 64,40 73,22
79 SUYKENS Jill HEUREKA MECHELEN 727 64,22 73,02
80 MOONEN Mieke MUNSTER BILZEN 721 63,69 72,43
80 MEURRENS Rita COXHYDE KOKSIJDE 721 63,69 72,43
82 FEIJEN Christine A-STIJGER VELDHOVEN 719 63,52 72,23
83 VANDERLEYDEN Lieve VERBA ROTSELAAR 714 63,07 71,73
84 DEFOUR Ann SYLLABE IZEGEM 713 62,99 71,63
85 LENAERTS Greet VERBA ROTSELAAR 710 62,72 71,33
86 DONNÉ Jean HEUREKA MECHELEN 708 62,54 71,13
87 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 706 62,37 70,93
88 SMETS Willy VERBA ROTSELAAR 702 62,01 70,53
89 MOERMAN Greet BLANCO TIELT 701 61,93 70,43
89 ROELENS Mia BLANCO TIELT 701 61,93 70,43
91 DE SCHACHT Mireille COXHYDE KOKSIJDE 690 60,95 69,34
92 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 689 60,87 69,24
93 TORREELE Ronald COXHYDE KOKSIJDE 684 60,42 68,74
94 VYNCKIER Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 681 60,16 68,44
95 LEZY Annie SYLLABE IZEGEM 680 60,07 68,34
95 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 680 60,07 68,34
95 VAN 'T HOOFT Louise HOMERUS GENT 680 60,07 68,34
95 VANACKERE Herman YPSILON HEIST 680 60,07 68,34
99 LEGIEST Marc HOMERUS GENT 678 59,89 68,14
100 VETSUIPERS Camille NEGENHOF ST-P.-LEEUW 677 59,81 68,05
101 CORNELIS Yoni BLANCO TIELT 675 59,63 67,85
102 DE SMET Patrick DE WASE SINT-NIKLAAS 673 59,45 67,65
103 BOUMAN Rieke IT UTRECHT 671 59,28 67,45
104 MEERSCHAERT Antoin ZEEKANT OOSTENDE 662 58,48 66,55
105 VAN BRAGT Annemarie A-STIJGER VELDHOVEN 658 58,13 66,15
106 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 655 57,86 65,86
107 VERHEIJEN Renate SWENTIBOLD BORN 654 57,77 65,76
108 DE VREEZE Patrick YPSILON HEIST 653 57,69 65,66
109 DE ROUCK Conny DE WASE SINT-NIKLAAS 652 57,60 65,56
110 NIMMEGEERS Antonia HOMERUS GENT 649 57,33 65,26
111 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF ST-P.-LEEUW 641 56,63 64,46
112 BRUINS Esther LETTERGREEP AMERSFOORT 640 56,54 64,36
112 LAKMAAKER Jeannette LETTERGREEP AMERSFOORT 640 56,54 64,36
114 MILLE Rosette YPSILON HEIST 639 56,45 64,26
115 VAN PARYS Lena YPSILON HEIST 634 56,01 63,76
116 MONDEN Godelieve HEUREKA MECHELEN 628 55,48 63,17
117 DE CONINCK Florida T PEIRT DENDERMONDE 627 55,39 63,07
118 WESTYN An DIE SCORE BRUGGE 624 55,12 62,77
119 LAUWENS Agnes T PEIRT DENDERMONDE 610 53,89 61,38
120 BOELENS Anny A-STIJGER VELDHOVEN 608 53,71 61,18
121 CLYMANS Hedwig VANDALEN SCHOTEN 607 53,62 61,08
122 VERSTRAETE Cécile YPSILON JETTE 578 51,06 58,19
123 LEUCKX Jeannine NEGENHOF ST-P.-LEEUW 574 50,71 57,79
124 SWENKER Twan ARENDSOOG AMSTERDAM 572 50,53 57,59
125 VERMEERSCH Marie-Jeanne BLANCO TIELT 539 47,61 54,31
126 DE GAUW Carine DE WASE SINT-NIKLAAS 537 47,44 54,11
127 MARKEY Greta DIE SCORE BRUGGE 534 47,17 53,81
128 ROOSE Bernard HOMERUS GENT 530 46,82 53,41
129 VANDAELE Bernadette BLANCO TIELT 516 45,58 52,02
130 VAN GERWEN Jannick YPSILON HEIST 442 39,05 44,65
131 DEVOLDER Stefan CHIPKA AALST 367 32,42 37,19

DEFINITIEVE CLUBUITSLAG

Plaats clubnaam score Speler 1 Speler 2 Speler 3
1 FAIR PLAY DESTELBERGEN 35 STEELS Luc (6) DE SMET Nadine (8) VAN HOECKE Omer (21)
2 LITTERA TESSENDERLO 38 RUTTEN Ronny (10) THEYS Herman (13) VAN MIERLO Rina (15)
3 CHIPKA AALST 46 LEYSSENS Bert (3) OUNANE Riccardo (7) LEYSSENS Jos (36)
4 T PEIRT DENDERMONDE 62 VAN DEN HERREWEGEN Dirk (9) CLAUWAERT Marc (23) VAN DEN NEST Marianne (30)
5 DE WASE SINT-NIKLAAS 69 JONGEPIER Henk (4) JOLIE Frank (12) DE BEULE Nicole (53)
6 BLANCO TIELT 73 DE SCHACHT Dave (5) VERDONCKT Tina (14) NAESSENS Chantal (54)
7 YPSILON HEIST 85 DE BOUVERE Bruno (1) FRANCKAERT Rudi (28) BEIRENS Ingrid (56)
8 HOMERUS GENT 87 GOEDEFROOT Hilde (15) DE GROOTE Linda (20) VERSTRAETE Marcel (52)
9 HEUREKA MECHELEN 90 WOUTERS Jan (25) GEENS Susan (32) VAN DER VEKENS Lars (33)
10 ALFABET PUTTE 107 MOELANTS Luc (29) CRABBÉ Danny (38) VAN LINDEN Karin (40)
11 ARENDSOOG AMSTERDAM 130 VAN DER LOO Bert (24) LAURANT Charlotte (41) BOUMA Prateeksha (65)
12 DIE SCORE BRUGGE 146 VAN BELLEGHEM Dirk (27) DE CORTE Paul (50) LOGGHE Harm (69)
13 SYLLABE IZEGEM 163 WYDOOGHE Bram (17) LEZY Magda (62) DEFOUR Ann (84)
14 VERBA ROTSELAAR 176 FAES Greet (34) FRICKX Romain (59) VANDERLEYDEN Lieve (83)
15 QUERCUS RONSE 183 VAN DEN BOSSCHE Nana (38) DRIEGELINCK Martine (58) DE BOSSCHER Paul (87)
16 VANDALEN SCHOTEN 190 CORNET Jan (2) BAELDE Marc (67) CLYMANS Hedwig (121)
17 COXHYDE KOKSIJDE 218 DERYCKE Urbain (60) COENE Dominique (78) MEURRENS Rita (80)
18 MUNSTER BILZEN 223 MANGELSCHOTS Guy (11) MOONEN Mieke (80) (132)
19 ZEEKANT OOSTENDE 226 BOSSU Christine (55) MISSIAEN Daniël (67) MEERSCHAERT Antoin (104)
20 A-STIJGER VELDHOVEN 234 AARTS Wim (47) FEIJEN Christine (82) VAN BRAGT Annemarie (105)
21 LETTERGREEP AMERSFOORT 254 GROEN Wytze (30) BRUINS Esther (112) LAKMAAKER Jeannette (112)
22 YPSILON JETTE 273 VERBEKE An (19) VERSTRAETE Cécile (122) (132)
23 TER BORRE STR-BEVER 314 DE GRAUWE Mirèse (50) (132) (132)
24 SYNTHESE MENEN 333 BUDIN Jeanne (95) D'HONDT Maria (106) (132)
25 NEGENHOF ST-P.-LEEUW 334 VETSUIPERS Camille (100) VERHAEGEN Agnes (111) LEUCKX Jeannine (123)
26 IT UTRECHT 367 BOUMAN Rieke (103) (132) (132)
27 SWENTIBOLD BORN 371 VERHEIJEN Renate (107) (132) (132)

© 2015