IC RONSE 2019

podium
 
 pdf-bestanden  
individuele uitslag met beurtdetail clubuitslag wedstrijdoverzicht

DEFINITIEVE INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 DE BOUVERE Bruno YPSILON HEIST 848 90,99 100,00
2 LAURENT Guido T PEIRT DENDERMONDE 840 90,13 98,70
3 WYDOOGHE Bram SYLLABE IZEGEM 833 89,38 97,56
3 ROELS Stefaan LITTERA TESSENDERLO 833 89,38 97,56
5 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 832 89,27 97,40
5 GEENS Susan HEUREKA MECHELEN 832 89,27 97,40
7 VANACKERE Herman YPSILON HEIST 831 89,16 97,24
8 EIKENAAR Wesley ARENDSOOG AMSTERDAM 830 89,06 97,08
9 VAN DEN HERREWEGEN Dirk T PEIRT DENDERMONDE 819 87,88 95,29
9 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 819 87,88 95,29
11 ANTHEUNIS Monique (beste B)
CHIPKA AALST 814 87,34 94,48
12 SMOLDERS Mia LITTERA TESSENDERLO 809 86,80 93,67
13 REYMEN Alex LITTERA TESSENDERLO 806 86,48 93,18
13 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 806 86,48 93,18
15 DE BOUVERE Bertrand YPSILON HEIST 800 85,84 92,21
16 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 791 84,87 90,75
17 MOELANTS Luc ALFABET PUTTE 790 84,76 90,58
18 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 779 83,58 88,80
18 VAN LINDEN Karin ALFABET PUTTE 779 83,58 88,80
20 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 771 82,73 87,50
21 VANLUCHENE Johan BLANCO TIELT 768 82,40 87,01
22 BOUMA Prateeksha ARENDSOOG AMSTERDAM 766 82,19 86,69
23 RUTTEN Ronny LITTERA TESSENDERLO 762 81,76 86,04
24 BEYENS Danny LITTERA TESSENDERLO 761 81,65 85,88
25 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 759 81,44 85,55
25 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 759 81,44 85,55
27 FEIJEN Christine A-STIJGER VELDHOVEN 758 81,33 85,39
28 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 753 80,79 84,58
29 DEPREZ Katia CHIPKA AALST 750 80,47 84,09
30 WOUTERS Jan HEUREKA MECHELEN 747 80,15 83,60
30 MANGELSCHOTS Guy MUNSTER BILZEN 747 80,15 83,60
32 VAN DEN NEST Marianne T PEIRT DENDERMONDE 746 80,04 83,44
32 BOSSU Christine ZEEKANT OOSTENDE 746 80,04 83,44
32 VERSTRAETE Marcel HOMERUS GENT 746 80,04 83,44
32 HOFMAN Rita T PEIRT DENDERMONDE 746 80,04 83,44
36 DE SCHACHT Mireille (beste C)
COXHYDE KOKSIJDE 744 79,83 83,12
37 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE BRUGGE 742 79,61 82,79
38 DE ROUCK Conny DE WASE SINT-NIKLAAS 741 79,51 82,63
39 JONGEPIER Henk DE WASE SINT-NIKLAAS 738 79,18 82,14
39 GROEN Wytze LETTERGREEP AMERSFOORT 738 79,18 82,14
39 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 738 79,18 82,14
42 DE BEULE Kris FAIR PLAY DESTELBERGEN 737 79,08 81,98
43 VRANKEN Christine ALLES AF ANTWERPEN 733 78,65 81,33
44 MOONEN Mieke MUNSTER BILZEN 728 78,11 80,52
45 DUTS Marleen LITTERA TESSENDERLO 726 77,90 80,19
46 MACHIELS Hilde LITTERA TESSENDERLO 720 77,25 79,22
47 VERDONCKT Tina BLANCO TIELT 719 77,15 79,06
48 LEZY Magda SYLLABE IZEGEM 718 77,04 78,90
49 SEGHERS Marc T PEIRT DENDERMONDE 716 76,82 78,57
50 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 715 76,72 78,41
51 LAURANT Charlotte ARENDSOOG AMSTERDAM 713 76,50 78,08
52 MONDEN Godelieve HEUREKA MECHELEN 709 76,07 77,44
53 LINTERMANS Willy LITTERA TESSENDERLO 708 75,97 77,27
53 DE SMET Patrick DE WASE SINT-NIKLAAS 708 75,97 77,27
55 LEGIEST Marc HOMERUS GENT 707 75,86 77,11
55 VAN DER JEUGHT Roland T PEIRT DENDERMONDE 707 75,86 77,11
57 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 705 75,64 76,79
58 DONNÉ Jean HEUREKA MECHELEN 704 75,54 76,62
59 TORREELE Ronald COXHYDE KOKSIJDE 696 74,68 75,32
60 SMETS Willy VERBA ROTSELAAR 695 74,57 75,16
61 LOGGHE Harm DIE SCORE BRUGGE 694 74,46 75,00
62 CLAUWAERT Marc T PEIRT DENDERMONDE 693 74,36 74,84
63 SERNEELS Paul ALFABET PUTTE 688 73,82 74,03
64 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 682 73,18 73,05
65 DE BEULE Christine T PEIRT DENDERMONDE 680 72,96 72,73
66 VAN MIERLO Rina LITTERA TESSENDERLO 678 72,75 72,40
67 VETSUIPERS Camille NEGENHOF ST-P.-LEEUW 676 72,53 72,08
68 VAN POTTELBERGH Juliette CHIPKA AALST 670 71,89 71,10
68 FRICKX Romain VERBA ROTSELAAR 670 71,89 71,10
70 MEERSCHAERT Antoin ZEEKANT OOSTENDE 668 71,67 70,78
71 FAES Greet VERBA ROTSELAAR 667 71,57 70,62
72 DARCIS Erna LITTERA TESSENDERLO 660 70,82 69,48
73 VINCK Marjan ALFABET PUTTE 658 70,60 69,16
74 VERBEKE An YPSILON JETTE 657 70,49 68,99
75 UYTTERHOEVEN René ALFABET PUTTE 656 70,39 68,83
76 DE GROOTE Linda HOMERUS GENT 651 69,85 68,02
77 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE STR-BEVER 649 69,64 67,69
77 VAN DER HEYDEN Priscilla FAIR PLAY DESTELBERGEN 649 69,64 67,69
79 AARTS Wim A-STIJGER VELDHOVEN 648 69,53 67,53
80 VANDERLEYDEN Lieve VERBA ROTSELAAR 645 69,21 67,05
80 JANSSEN Lisette HEUREKA MECHELEN 645 69,21 67,05
82 ROELENS Mia BLANCO TIELT 634 68,03 65,26
83 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 630 67,60 64,61
84 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 628 67,38 64,29
85 PEETERS Julia ALFABET PUTTE 627 67,27 64,12
86 REINDERS Bernadette TER BORRE STR-BEVER 621 66,63 63,15
86 SWENKER Twan ARENDSOOG AMSTERDAM 621 66,63 63,15
88 SAENEN Godelieve LITTERA TESSENDERLO 617 66,20 62,50
88 VERSTRAETE Cécile YPSILON JETTE 617 66,20 62,50
90 NAESSENS Chantal BLANCO TIELT 615 65,99 62,18
91 STEPMAN Marc YPSILON HEIST 614 65,88 62,01
92 BEIRENS Ingrid YPSILON HEIST 613 65,77 61,85
92 COENEN Lien YPSILON HEIST 613 65,77 61,85
94 VANDENHENDE Erik BLANCO TIELT 612 65,67 61,69
94 DEFOUR Ann SYLLABE IZEGEM 612 65,67 61,69
96 LAKMAAKER Jeannette LETTERGREEP AMERSFOORT 608 65,24 61,04
97 BOELENS Anny A-STIJGER VELDHOVEN 605 64,91 60,55
98 BRUINS Esther LETTERGREEP AMERSFOORT 598 64,16 59,42
99 WUYTS Jef ALLES AF ANTWERPEN 597 64,06 59,25
100 LAUWENS Agnes T PEIRT DENDERMONDE 596 63,95 59,09
101 GOEDEFROOT Hilde HOMERUS GENT 595 63,84 58,93
102 DURINCK Mariette DE WASE SINT-NIKLAAS 594 63,73 58,77
103 BAETEN Anita LITTERA TESSENDERLO 590 63,30 58,12
104 DE CONINCK Florida T PEIRT DENDERMONDE 589 63,20 57,95
105 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 578 62,02 56,17
106 LEUCKX Jeannine NEGENHOF ST-P.-LEEUW 577 61,91 56,01
107 BAERT Rose-Marijn DE WASE SINT-NIKLAAS 573 61,48 55,36
108 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF ST-P.-LEEUW 558 59,87 52,92
109 SPINOY Maria T PEIRT DENDERMONDE 557 59,76 52,76
110 VAN DEN BROECK Ingrid LITTERA TESSENDERLO 555 59,55 52,44
111 VYNCKIER Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 553 59,33 52,11
112 BALK Marijke LETTERGREEP AMERSFOORT 547 58,69 51,14
113 NIMMEGEERS Antonia HOMERUS GENT 545 58,48 50,81
114 VAN BRAGT Annemarie A-STIJGER VELDHOVEN 523 56,12 47,24
115 VAN RIJSSELBERGHE Denise T PEIRT DENDERMONDE 519 55,69 46,59
116 DE BEULE Nicole DE WASE SINT-NIKLAAS 518 55,58 46,43
117 DE LOOS Lida ALFABET PUTTE 510 54,72 45,13
118 VAN ENGELAND Leontine SWENTIBOLD BORN 509 54,61 44,97
119 VAN GERWEN Jannick YPSILON HEIST 482 51,72 40,58
120 EENENS Patrick YPSILON JETTE 457 49,03 36,53
121 SELLESLAGH Stephania HEUREKA MECHELEN 454 48,71 36,04

DEFINITIEVE CLUBUITSLAG

Plaats clubnaam score Speler 1 Speler 2 Speler 3
1 YPSILON HEIST 23 DE BOUVERE Bruno (1) VANACKERE Herman (7) DE BOUVERE Bertrand (15)
2 LITTERA TESSENDERLO 28 ROELS Stefaan (3) SMOLDERS Mia (12) REYMEN Alex (13)
3 T PEIRT DENDERMONDE 43 LAURENT Guido (2) VAN DEN HERREWEGEN Dirk (9) VAN DEN NEST Marianne (32)
4 ARENDSOOG AMSTERDAM 48 EIKENAAR Wesley (8) VAN DER LOO Bert (18) BOUMA Prateeksha (22)
5 CHIPKA AALST 49 LEYSSENS Jos (9) ANTHEUNIS Monique (11) DEPREZ Katia (29)
6 FAIR PLAY DESTELBERGEN 83 VAN HOECKE Omer (13) DE SMET Nadine (28) DE BEULE Kris (42)
7 HEUREKA MECHELEN 87 GEENS Susan (5) WOUTERS Jan (30) MONDEN Godelieve (52)
8 BLANCO TIELT 93 VANLUCHENE Johan (21) VERBEKE Bart (25) VERDONCKT Tina (47)
9 ALFABET PUTTE 98 MOELANTS Luc (17) VAN LINDEN Karin (18) SERNEELS Paul (63)
10 DE WASE SINT-NIKLAAS 130 DE ROUCK Conny (38) JONGEPIER Henk (39) DE SMET Patrick (53)
11 COXHYDE KOKSIJDE 134 DE SCHACHT Mireille (36) COENE Dominique (39) TORREELE Ronald (59)
12 SYLLABE IZEGEM 145 WYDOOGHE Bram (3) LEZY Magda (48) DEFOUR Ann (94)
13 HOMERUS GENT 163 VERSTRAETE Marcel (32) LEGIEST Marc (55) DE GROOTE Linda (76)
14 MUNSTER BILZEN 196 MANGELSCHOTS Guy (30) MOONEN Mieke (44) (122)
15 VERBA ROTSELAAR 199 SMETS Willy (60) FRICKX Romain (68) FAES Greet (71)
16 A-STIJGER VELDHOVEN 203 FEIJEN Christine (27) AARTS Wim (79) BOELENS Anny (97)
17 DIE SCORE BRUGGE 220 VAN BELLEGHEM Dirk (37) LOGGHE Harm (61) (122)
18 ZEEKANT OOSTENDE 224 BOSSU Christine (32) MEERSCHAERT Antoin (70) (122)
19 LETTERGREEP AMERSFOORT 233 GROEN Wytze (39) LAKMAAKER Jeannette (96) BRUINS Esther (98)
20 VANDALEN SCHOTEN 249 CORNET Jan (5) (122) (122)
21 ALLES AF ANTWERPEN 264 VRANKEN Christine (43) WUYTS Jef (99) (122)
22 NEGENHOF ST-P.-LEEUW 281 VETSUIPERS Camille (67) LEUCKX Jeannine (106) VERHAEGEN Agnes (108)
23 YPSILON JETTE 282 VERBEKE An (74) VERSTRAETE Cécile (88) EENENS Patrick (120)
24 TER BORRE STR-BEVER 285 DE GRAUWE Mirèse (77) REINDERS Bernadette (86) (122)
25 SYNTHESE MENEN 311 D'HONDT Maria (84) BUDIN Jeanne (105) (122)
26 SWENTIBOLD BORN 362 VAN ENGELAND Leontine (118) (122) (122)

© 2015