IC GENT 2019

podium
 pdf-bestanden  
individuele uitslag met beurtdetail clubuitslag wedstrijdoverzicht

DEFINTIEVE INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 DE SCHACHT Dave BLANCO TIELT 901 95,85 100,00
2 DE BOUVERE Bruno YPSILON HEIST 891 94,79 98,94
3 LEYSSENS Bert CHIPKA AALST 888 94,47 98,62
4 DASSEN Tonny (beste B)
SWENTIBOLD BORN 882 93,83 97,99
5 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 877 93,30 97,46
6 DE RIDDER Jan HEUREKA MECHELEN 875 93,09 97,25
7 ROELS Stefaan LITTERA TESSENDERLO 871 92,66 96,82
8 VAN DEN HERREWEGEN Dirk T PEIRT DENDERMONDE 864 91,91 96,08
9 MOELANTS Luc ALFABET PUTTE 862 91,70 95,87
10 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 860 91,49 95,66
11 MANGELSCHOTS Guy MUNSTER BILZEN 859 91,38 95,55
12 DE WAELE Annemie HEUREKA MECHELEN 850 90,43 94,60
13 VANLUCHENE Johan BLANCO TIELT 847 90,11 94,28
14 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 845 89,89 94,07
15 OSSELAER Nathalie CHIPKA AALST 836 88,94 93,11
16 BEYENS Danny LITTERA TESSENDERLO 834 88,72 92,90
16 FRANCKAERT Rudi YPSILON HEIST 834 88,72 92,90
18 FAES Greet VERBA ROTSELAAR 819 87,13 91,31
19 OUNANE Riccardo CHIPKA AALST 799 85,00 89,19
20 VANACKERE Herman YPSILON HEIST 795 84,57 88,77
21 ADELAAR Carla ARENDSOOG AMSTERDAM 788 83,83 88,03
21 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 788 83,83 88,03
23 STEELS Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 784 83,40 87,61
24 DE BOUVERE Bertrand YPSILON HEIST 775 82,45 86,65
25 LEZY Magda SYLLABE IZEGEM 772 82,13 86,33
26 CLYMANS Hedwig VANDALEN SCHOTEN 769 81,81 86,02
27 OVERATH Filip LITTERA TESSENDERLO 768 81,70 85,91
27 JONGEPIER Henk DE WASE SINT-NIKLAAS 768 81,70 85,91
29 REYMEN Alex LITTERA TESSENDERLO 766 81,49 85,70
30 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 762 81,06 85,28
31 DE SMET Patrick (beste C)
DE WASE SINT-NIKLAAS 759 80,74 84,96
31 WYDOOGHE Bram SYLLABE IZEGEM 759 80,74 84,96
33 VAN LAETHEM Willy T PEIRT DENDERMONDE 756 80,43 84,64
34 LAURENT Guido T PEIRT DENDERMONDE 755 80,32 84,53
35 MOONEN Mieke MUNSTER BILZEN 753 80,11 84,32
36 SERNEELS Paul ALFABET PUTTE 752 80,00 84,22
37 VAN LINDEN Karin ALFABET PUTTE 747 79,47 83,69
38 VERDONCKT Tina BLANCO TIELT 738 78,51 82,73
38 FEIJEN Christine A-STIJGER VELDHOVEN 738 78,51 82,73
40 DARCIS Erna LITTERA TESSENDERLO 732 77,87 82,10
41 VAN POTTELBERGH Juliette CHIPKA AALST 729 77,55 81,78
41 SAENEN Godelieve LITTERA TESSENDERLO 729 77,55 81,78
43 VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS RONSE 726 77,23 81,46
44 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 720 76,60 80,83
44 CLAUWAERT Marc T PEIRT DENDERMONDE 720 76,60 80,83
46 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 719 76,49 80,72
46 GEENS Susan HEUREKA MECHELEN 719 76,49 80,72
48 RUTTEN Ronny LITTERA TESSENDERLO 714 75,96 80,19
49 DEFOUR Ann SYLLABE IZEGEM 713 75,85 80,08
50 LINTERMANS Willy LITTERA TESSENDERLO 702 74,68 78,92
51 VAN MIERLO Rina LITTERA TESSENDERLO 699 74,36 78,60
52 VERSTRAETE Cécile YPSILON JETTE 698 74,26 78,50
52 SEGHERS Marc T PEIRT DENDERMONDE 698 74,26 78,50
54 VERFAILLIE Michel FAIR PLAY DESTELBERGEN 695 73,94 78,18
55 DE BEULE Christine T PEIRT DENDERMONDE 693 73,72 77,97
56 ROEX Nicole MUNSTER BILZEN 691 73,51 77,75
56 DE LOOS Lida ALFABET PUTTE 691 73,51 77,75
56 DE BEULE Nicole DE WASE SINT-NIKLAAS 691 73,51 77,75
59 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 690 73,40 77,65
60 MEERSCHAERT Antoin ZEEKANT OOSTENDE 688 73,19 77,44
60 CLISSEN Annie VANDALEN SCHOTEN 688 73,19 77,44
62 VAN DEN NEST Marianne T PEIRT DENDERMONDE 684 72,77 77,01
63 CORNELIS Yoni BLANCO TIELT 683 72,66 76,91
64 BRUINS Esther LETTERGREEP AMERSFOORT 679 72,23 76,48
65 BOSSU Christine ZEEKANT OOSTENDE 678 72,13 76,38
66 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 675 71,81 76,06
67 SMOLDERS Mia LITTERA TESSENDERLO 670 71,28 75,53
68 MACHIELS Hilde LITTERA TESSENDERLO 669 71,17 75,42
69 TORFS Lutgard ALFABET PUTTE 666 70,85 75,11
70 VANDAELE Joseph BLANCO TIELT 665 70,74 75,00
71 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 661 70,32 74,58
72 VAN DER JEUGHT Roland T PEIRT DENDERMONDE 658 70,00 74,26
73 BUELENS Ann QUERCUS RONSE 656 69,79 74,05
74 VERBEKE An YPSILON JETTE 652 69,36 73,62
75 VANDENHENDE Erik BLANCO TIELT 648 68,94 73,20
75 GREGOOR Frany MUNSTER BILZEN 648 68,94 73,20
77 LENAERTS Greet VERBA ROTSELAAR 647 68,83 73,09
78 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 645 68,62 72,88
79 VYNCKIER Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 641 68,19 72,46
80 FRICKX Romain VERBA ROTSELAAR 638 67,87 72,14
80 NAESSENS Chantal BLANCO TIELT 638 67,87 72,14
82 TORREELE Ronald COXHYDE KOKSIJDE 637 67,77 72,03
83 SEL Kristoff ALFABET PUTTE 633 67,34 71,61
84 SWENKER Twan ARENDSOOG AMSTERDAM 628 66,81 71,08
85 COENEN Lien YPSILON HEIST 627 66,70 70,97
86 VAN QUATHEM Annie YPSILON HEIST 626 66,60 70,87
87 MOYAERT Christiane DIE SCORE BRUGGE 624 66,38 70,66
88 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 622 66,17 70,44
89 ROELENS Mia BLANCO TIELT 619 65,85 70,13
90 STEPMAN Marc YPSILON HEIST 618 65,74 70,02
90 LAKMAAKER Jeannette LETTERGREEP AMERSFOORT 618 65,74 70,02
92 LENAERTS Henri MUNSTER BILZEN 617 65,64 69,92
93 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 610 64,89 69,17
93 BOUMA Prateeksha ARENDSOOG AMSTERDAM 610 64,89 69,17
95 DE ROUCK Conny DE WASE SINT-NIKLAAS 607 64,57 68,86
96 LAUWENS Agnes T PEIRT DENDERMONDE 606 64,47 68,75
96 SCHOUTEDEN Rita ALFABET PUTTE 606 64,47 68,75
98 VAN DER HEYDEN Priscilla FAIR PLAY DESTELBERGEN 605 64,36 68,64
99 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 604 64,26 68,54
99 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE BRUGGE 604 64,26 68,54
101 HEEREGRAVE Hans LETTERGREEP AMERSFOORT 603 64,15 68,43
102 DEHOPERÉ Chris YPSILON HEIST 600 63,83 68,11
102 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 600 63,83 68,11
104 JANSSEN Lisette HEUREKA MECHELEN 599 63,72 68,01
105 VETSUIPERS Camille NEGENHOF ST-P.-LEEUW 595 63,30 67,58
106 MERTENS Jeroen LITTERA TESSENDERLO 592 62,98 67,27
106 GROEN Wytze LETTERGREEP AMERSFOORT 592 62,98 67,27
108 LEUCKX Jeannine NEGENHOF ST-P.-LEEUW 584 62,13 66,42
109 VAN DEN BROECK Ingrid LITTERA TESSENDERLO 576 61,28 65,57
110 REINDERS Bernadette TER BORRE STR-BEVER 573 60,96 65,25
111 DERYCKE Urbain COXHYDE KOKSIJDE 571 60,74 65,04
112 VAN PARYS Lena YPSILON HEIST 569 60,53 64,83
113 MONDEN Godelieve HEUREKA MECHELEN 568 60,43 64,72
113 LOGGHE Harm DIE SCORE BRUGGE 568 60,43 64,72
115 VAN GERWEN Jannick YPSILON HEIST 566 60,21 64,51
115 SPOLSPOEL Suzanne YPSILON JETTE 566 60,21 64,51
117 DONNÉ Jean HEUREKA MECHELEN 563 59,89 64,19
118 DE SCHACHT Mireille COXHYDE KOKSIJDE 561 59,68 63,98
118 SPINOY Maria T PEIRT DENDERMONDE 561 59,68 63,98
120 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 560 59,57 63,88
121 WOUTERS Jan HEUREKA MECHELEN 549 58,40 62,71
122 DEBUE Nadine YPSILON HEIST 547 58,19 62,50
123 DURINCK Mariette DE WASE SINT-NIKLAAS 540 57,45 61,76
124 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 537 57,13 61,44
125 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF ST-P.-LEEUW 536 57,02 61,33
126 DE CONINCK Florida T PEIRT DENDERMONDE 534 56,81 61,12
126 VERHEIJEN Renate SWENTIBOLD BORN 534 56,81 61,12
128 VAN DONGEN Trees LETTERGREEP AMERSFOORT 528 56,17 60,49
129 WEERSING Dicky SWENTIBOLD BORN 518 55,11 59,43
129 DEPREZ Katia CHIPKA AALST 518 55,11 59,43
131 SMETS Willy VERBA ROTSELAAR 514 54,68 59,00
132 DE POORTERE Nelly QUERCUS RONSE 512 54,47 58,79
133 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA MECHELEN 510 54,26 58,58
134 BAERT Rose-Marijn DE WASE SINT-NIKLAAS 509 54,15 58,47
135 VAN RIJSSELBERGHE Denise T PEIRT DENDERMONDE 506 53,83 58,16
136 JOACHIM Anne-Marie NEGENHOF ST-P.-LEEUW 469 49,89 54,24
137 FONTEYN Betty LITTERA TESSENDERLO 463 49,26 53,60
138 BURSENS Claudine YPSILON HEIST 411 43,72 48,09
139 DEVOLDER Stefan CHIPKA AALST 329 35,00 39,41

DEFINTIEVE CLUBUITSLAG

Plaats clubnaam score Speler 1 Speler 2 Speler 3
1 CHIPKA AALST 32 LEYSSENS Bert (3) LEYSSENS Jos (14) OSSELAER Nathalie (15)
2 YPSILON HEIST 38 DE BOUVERE Bruno (2) FRANCKAERT Rudi (16) VANACKERE Herman (20)
3 LITTERA TESSENDERLO 44 ROELS Stefaan (7) BEYENS Danny (16) SYMONS Frans (21)
4 BLANCO TIELT 52 DE SCHACHT Dave (1) VANLUCHENE Johan (13) VERDONCKT Tina (38)
5 HEUREKA MECHELEN 64 DE RIDDER Jan (6) DE WAELE Annemie (12) GEENS Susan (46)
6 T PEIRT DENDERMONDE 75 VAN DEN HERREWEGEN Dirk (8) VAN LAETHEM Willy (33) LAURENT Guido (34)
7 ALFABET PUTTE 82 MOELANTS Luc (9) SERNEELS Paul (36) VAN LINDEN Karin (37)
8 VANDALEN SCHOTEN 91 CORNET Jan (5) CLYMANS Hedwig (26) CLISSEN Annie (60)
9 MUNSTER BILZEN 102 MANGELSCHOTS Guy (11) MOONEN Mieke (35) ROEX Nicole (56)
10 SYLLABE IZEGEM 105 LEZY Magda (25) WYDOOGHE Bram (31) DEFOUR Ann (49)
11 DE WASE SINT-NIKLAAS 114 JONGEPIER Henk (27) DE SMET Patrick (31) DE BEULE Nicole (56)
12 ARENDSOOG AMSTERDAM 115 VAN DER LOO Bert (10) ADELAAR Carla (21) SWENKER Twan (84)
13 FAIR PLAY DESTELBERGEN 123 STEELS Luc (23) DE SMET Nadine (46) VERFAILLIE Michel (54)
14 VERBA ROTSELAAR 175 FAES Greet (18) LENAERTS Greet (77) FRICKX Romain (80)
15 QUERCUS RONSE 215 VAN DEN BOSSCHE Nana (43) BUELENS Ann (73) DRIEGELINCK Martine (99)
16 YPSILON JETTE 241 VERSTRAETE Cécile (52) VERBEKE An (74) SPOLSPOEL Suzanne (115)
17 LETTERGREEP AMERSFOORT 255 BRUINS Esther (64) LAKMAAKER Jeannette (90) HEEREGRAVE Hans (101)
18 SWENTIBOLD BORN 259 DASSEN Tonny (4) VERHEIJEN Renate (126) WEERSING Dicky (129)
19 ZEEKANT OOSTENDE 265 MEERSCHAERT Antoin (60) BOSSU Christine (65) (140)
20 DIE SCORE BRUGGE 299 MOYAERT Christiane (87) VAN BELLEGHEM Dirk (99) LOGGHE Harm (113)
21 COXHYDE KOKSIJDE 311 TORREELE Ronald (82) DERYCKE Urbain (111) DE SCHACHT Mireille (118)
22 A-STIJGER VELDHOVEN 318 FEIJEN Christine (38) (140) (140)
23 NEGENHOF ST-P.-LEEUW 338 VETSUIPERS Camille (105) LEUCKX Jeannine (108) VERHAEGEN Agnes (125)
24 SYNTHESE MENEN 366 BUDIN Jeanne (102) D'HONDT Maria (124) (140)
25 TER BORRE STR-BEVER 390 REINDERS Bernadette (110) (140) (140)

© 2015