CLUBKAMPIOENEN SEIZOEN 2021 - 2022

kampioen gefeliciteerd
CLUB
KAMPIOENEN  
DIE SCORE BRUGGE           DO: A-REEKS: BERTRAND DE BOUVERE
       B-REEKS: GREET MOERMAN
            C-REEKS: MYRIAM VAN GAEVER
  VR: A-REEKS: RUDI FRANCKAERT
       B-REEKS: GREET MOERMAN
C-REEKS: AN WESTYN
 
 
 HOMERUS GENT  
COXHYDE KOKSIJDE RONALD TORREELE
ZILVER: HARM LOGGHE
            BRONS: GRIET VANDENBERGHE
 
YPSILON HEIST        AVOND: BRUNO DE BOUVERE
                                  PUNTEN: BRUNO DE BOUVERE
     MIDDAG: BRUNO DE BOUVERE
                             PUNTEN: DIRK DE GROOTE
       KAMPIOENEN ALLE REEKSEN  
 
LITTERA TESSENDERLO   REEKS I: STEFAAN ROELS
REEKS II: RONNY RUTTEN
  REEKS III: RITA VAN DE VEN
      REEKS IV: GODELIEVE SAENEN
 REEKS V: MARLEEN PUNIE
GASTSPELERS: JAN
CORNET 
  WINNAAR SOLO-, SCRABBLE- & SCRABBLESOLOKLAS.: STEFAAN ROELS
  GROOTSTE STIJGER: GOEDELIEVE SAENEN
GROOTSTE STIJGER GASTSPELERS: GODELIEVE MONDEN

   
HEUREKA MECHELEN JAN WOUTERS
       PUNTEN: JAN WOUTERS
 
EVERNA EVERE      ANDRÈ GESQUIÈRE
ZILVER: ALIDA SIAU
            BRONS: MIRÈSE DE GRAUWE
   
 ALFABET PUTTE  A-REEKS: DANNY CRABBÉ
B-REEKS: MARJAN VINCK
C-REEKS: JULIA PEETERS
 
CHIPKA AALST  
BLANCO TIELT   A-REEKS: JAN MAHIEU
         B-REEKS: SANDRA PIETERS
     GASTSPELERS: OMER VAN HOECKE
 
 
 
't PEIRT DENDERMONDE          ZO: VAN DEN HERREWEGEN DIRK
                A-REEKS: JAN CORNET
                B-REEKS: MARIE-CLAIRE DE BOSSCHER
                GROOTSTE STIJGER: PATRICK DE SMET
         WO: JAN DE RIDDER
                 A-REEKS: GUIDO LAURENT
                 B-REEKS: MARIE-CLAiRE DE BOSSCHER
                 GROOTSTE STIJGER: LUC STEELS
 
DE WASE SINT-NIKLAAS VAN DEN HERREWEGEN DIRK 
        A-REEKS: JAN CORNET
                B-REEKS: CONNY DE ROUCK
GROOTSTE STIJGER: PATRICK DE SMET
 
QUERCUS RONSE  
YPSILON JETTE LUC STEELS
ZILVER: An Verbeke
   BRONS: Yvonne Budin
 
ALLES AF ANTWERPEN 
JEF WUYTS
           ZILVER: Odrada Van De Vliet
 BRONS: Annie Clissen
 
SYNTHESE MENEN HERMAN VANACKERE
        ZILVER: DIRK GAEREMYNCK
BRONS: ALAIN CUMPS
 
SYLLABE IZEGEM BRAM WYDOOGHE
       PUNTEN: BRAM WYDOOGHE
 
VANDALEN SCHOTEN  
TER BORRE STROMBEEK-BEVER MARCEL DE BOECK
ZILVER: Mia Ruymen
      BRONS: André Gesquière
   
 NEGENHOF SINT-PIETERS-LEEUW
AN VERBEKE
 
FAIR PLAY DESTELBERGEN         ZO: A-REEKS: DIRK VAN DEN HERREWEGEN
                PUNTEN: LUC STEELS
               B-REEKS: LUC VYNCKIER

                PUNTEN: JANNICK VAN GERWEN
        DO: A-REEKS: DIRK VAN DEN HERREWEGEN
                      PUNTEN: OMER VAN HOECKE
              B-REEKS: MARIE-LOUISE ONGENA
                PUNTEN: ANTONIA NIMMEGEERS
            
 
 
VERBA ROTSELAAR ROMAIN FRICKX
 
MUNSTER BILZEN      A-REEKS: FRANY GREGOOR
       B-REEKS: PATRICIA JANSSEN
       C-REEKS: FREDDY VAN LOOY
             D-REEKS: HENRIETTE CAUBERGH
E-REEKS: JOS CLAESEN
  GASTSPELERS: GERDA VAN MIERLO

 
IT UTRECHT  
LETTERGREEP AMERSFOORT WYTZE GROEN
KLASSEMENT EIND 2021  
 
ARENDSOOG AMSTERDAM WESLEY EIKENAAR
 
A-STIJGER VELDHOVEN  /  
SWENTIBOLD BORN
     A-REEKS: MIEKE MOONEN
   B-REEKS: VIC HENDRIKS
           C-REEKS: MIEKE VAN DER POL
Littera Tessenderlo 21 22 Munster Bilzen Winnaars 21 22
Littera Tessenderlo Munster Bilzen

© 2015