IC PUTTE 2022

podium

UITSLAGEN

individueel beurtdetail club wedstrijdoverzicht

UITSLAG PER REEKS

reeks I reeks II reeks III reeks IV reeks V

INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 LEYSSENS Bert (reeks I)
CHIPKA AALST 893 98,46 100,00
2 EIKENAAR Wesley ARENDSOOG AMSTERDAM 874 96,36 97,74
3 DE RIDDER Jan HEUREKA MECHELEN 868 95,70 97,03
4 ROELS Stefaan LITTERA TESSENDERLO 863 95,15 96,43
5 DE SCHACHT Dave BLANCO TIELT 836 92,17 93,22
6 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 831 91,62 92,63
7 VAN LAETHEM Willy T PEIRT DENDERMONDE 828 91,29 92,27
7 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 828 91,29 92,27
9 OVERATH Filip LITTERA TESSENDERLO 822 90,63 91,56
10 VAN DEN HERREWEGEN Dirk T PEIRT DENDERMONDE 813 89,64 90,49
11 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 807 88,97 89,77
12 VERBEKE Bart (reeks III)
BLANCO TIELT 803 88,53 89,30
13 WYDOOGHE Bram SYLLABE IZEGEM 802 88,42 89,18
14 DEFOUR Ann (reeks IV)
SYLLABE IZEGEM 801 88,31 89,06
15 CALLEWAERT William CHIPKA AALST 800 88,20 88,94
15 STEELS Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 800 88,20 88,94
17 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 798 87,98 88,70
17 MANGELSCHOTS Guy MUNSTER BILZEN 798 87,98 88,70
19 STEPMAN Marc YPSILON HEIST 794 87,54 88,23
20 ADELAAR Carla ARENDSOOG AMSTERDAM 788 86,88 87,51
21 RUTTEN Ronny (reeks II)
LITTERA TESSENDERLO 782 86,22 86,80
22 VANACKERE Herman YPSILON HEIST 777 85,67 86,21
23 BEYENS Danny LITTERA TESSENDERLO 775 85,45 85,97
24 FRANCKAERT Rudi YPSILON HEIST 768 84,67 85,14
25 SMULDERS-FEIJEN Christine A-STIJGER VELDHOVEN 765 84,34 84,78
25 GEENS Susan HEUREKA MECHELEN 765 84,34 84,78
27 DE WAELE Annemie HEUREKA MECHELEN 764 84,23 84,66
28 WOUTERS Jan HEUREKA MECHELEN 761 83,90 84,30
29 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 756 83,35 83,71
30 WUYTS Jef ALLES AF ANTWERPEN 753 83,02 83,35
31 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 751 82,80 83,11
31 VAN LINDEN Karin ALFABET PUTTE 751 82,80 83,11
33 VERHEIJEN Renate SWENTIBOLD BORN 746 82,25 82,52
34 DARCIS Erna LITTERA TESSENDERLO 744 82,03 82,28
34 CLAUWAERT Marc T PEIRT DENDERMONDE 744 82,03 82,28
36 MOONEN Mieke MUNSTER BILZEN 739 81,48 81,69
37 LINTERMANS Willy LITTERA TESSENDERLO 737 81,26 81,45
38 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 736 81,15 81,33
39 QUIRYNEN Brenn VANDALEN SCHOTEN 734 80,93 81,09
40 HOFMAN Rita T PEIRT DENDERMONDE 732 80,71 80,85
40 DE BEULE Kris FAIR PLAY DESTELBERGEN 732 80,71 80,85
40 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 732 80,71 80,85
43 VERBEKE An YPSILON JETTE 729 80,37 80,50
44 MOERMAN Greet BLANCO TIELT 727 80,15 80,26
45 GREGOOR Frany MUNSTER BILZEN 726 80,04 80,14
46 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 723 79,71 79,78
47 VANDENBUSSCHE Chris VANDALEN SCHOTEN 719 79,27 79,31
48 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE BRUGGE 715 78,83 78,83
49 LOGGHE Harm DIE SCORE BRUGGE 714 78,72 78,71
49 SERNEELS Paul ALFABET PUTTE 714 78,72 78,71
51 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 712 78,50 78,48
52 MACHIELS Hilde LITTERA TESSENDERLO 709 78,17 78,12
53 VANDEWALLE Christine YPSILON HEIST 708 78,06 78,00
54 SMOLDERS Mia LITTERA TESSENDERLO 707 77,95 77,88
55 JANSSEN Lizette HEUREKA MECHELEN 706 77,84 77,76
55 BOSSU Christine DIE SCORE BRUGGE 706 77,84 77,76
57 BUELENS Ann (reeks V)
QUERCUS RONSE 705 77,73 77,64
58 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 703 77,51 77,41
59 ROELENS Mia BLANCO TIELT 701 77,29 77,17
60 CRABBÉ Danny ALFABET PUTTE 698 76,96 76,81
61 DONNÉ Jean HEUREKA MECHELEN 687 75,74 75,50
62 BOELENS Anny A-STIJGER VELDHOVEN 686 75,63 75,38
63 WESTYN An DIE SCORE BRUGGE 684 75,41 75,15
64 NIMMEGEERS Antonia HOMERUS GENT 673 74,20 73,84
65 VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS RONSE 670 73,87 73,48
66 VANLUCHENE Johan BLANCO TIELT 666 73,43 73,01
67 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 665 73,32 72,89
68 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 661 72,88 72,41
69 MARKEY Greta DIE SCORE BRUGGE 660 72,77 72,29
70 AARTS Wim A-STIJGER VELDHOVEN 656 72,33 71,82
71 VAN DONGEN Trees LETTERGREEP AMERSFOORT 654 72,11 71,58
72 FAES Greet VERBA ROTSELAAR 653 72,00 71,46
73 VERSTRAETE Marcel HOMERUS GENT 650 71,66 71,10
73 VAN DEN BROECK Ingrid LITTERA TESSENDERLO 650 71,66 71,10
75 MOONS Christel MUNSTER BILZEN 642 70,78 70,15
76 BRUINS Esther LETTERGREEP AMERSFOORT 638 70,34 69,68
77 SMETS Marleen VANDALEN SCHOTEN 636 70,12 69,44
78 SPOLSPOEL Suzanne YPSILON JETTE 634 69,90 69,20
79 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 633 69,79 69,08
80 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 631 69,57 68,84
81 MOYAERT Chris DIE SCORE BRUGGE 630 69,46 68,72
82 BOERJAN Danielle DIE SCORE BRUGGE 629 69,35 68,61
83 ANTHEUNIS Monique CHIPKA AALST 627 69,13 68,37
83 LAKMAAKER Jeannette LETTERGREEP AMERSFOORT 627 69,13 68,37
85 VAN BRAGT Annemarie A-STIJGER VELDHOVEN 626 69,02 68,25
86 VANDAELE Joseph BLANCO TIELT 623 68,69 67,89
87 DE BOSSCHER Marie-Claire T PEIRT DENDERMONDE 620 68,36 67,54
88 MEERSCHAERT Antoin DIE SCORE BRUGGE 616 67,92 67,06
89 HEEREGRAVE Hans LETTERGREEP AMERSFOORT 615 67,81 66,94
89 LAUWENS Agnes T PEIRT DENDERMONDE 615 67,81 66,94
89 VAN DEURZEN Marjolijn ARENDSOOG AMSTERDAM 615 67,81 66,94
92 SWENKER Twan ARENDSOOG AMSTERDAM 602 66,37 65,39
93 DE POORTERE Nelly QUERCUS RONSE 599 66,04 65,04
94 TORFS Lutgard ALFABET PUTTE 596 65,71 64,68
95 VANDERLEYDEN Lieve VERBA ROTSELAAR 593 65,38 64,32
96 PEETERS Julia ALFABET PUTTE 592 65,27 64,21
97 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 585 64,50 63,37
98 ROOSE Bernard HOMERUS GENT 581 64,06 62,90
99 VAN OPSTAL Agnes VANDALEN SCHOTEN 576 63,51 62,30
100 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF ST-P.-LEEUW 574 63,29 62,06
101 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 572 63,07 61,83
102 CORNELIS Yoni BLANCO TIELT 547 60,31 58,85
103 VAN RIJSSELBERGHE Denise T PEIRT DENDERMONDE 545 60,09 58,62
104 DEVOS Gilbert ALLES AF ANTWERPEN 520 57,33 55,64
105 FONTEYN Betty LITTERA TESSENDERLO 488 53,80 51,84

CLUBUITSLAG

Plaats clubnaam score Speler 1 Speler 2 Speler 3
1 CHIPKA AALST 22 LEYSSENS Bert (1) LEYSSENS Jos (6) CALLEWAERT William (15)
2 LITTERA TESSENDERLO 24 ROELS Stefaan (4) OVERATH Filip (9) THEYS Herman (11)
3 T PEIRT DENDERMONDE 51 VAN LAETHEM Willy (7) VAN DEN HERREWEGEN Dirk (10) CLAUWAERT Marc (34)
4 HEUREKA MECHELEN 55 DE RIDDER Jan (3) GEENS Susan (25) DE WAELE Annemie (27)
5 BLANCO TIELT 61 DE SCHACHT Dave (5) VERBEKE Bart (12) MOERMAN Greet (44)
6 YPSILON HEIST 65 STEPMAN Marc (19) VANACKERE Herman (22) FRANCKAERT Rudi (24)
7 ARENDSOOG AMSTERDAM 89 EIKENAAR Wesley (2) ADELAAR Carla (20) VAN DER LOO Bert (67)
8 VANDALEN SCHOTEN 93 CORNET Jan (7) QUIRYNEN Brenn (39) VANDENBUSSCHE Chris (47)
9 MUNSTER BILZEN 98 MANGELSCHOTS Guy (17) MOONEN Mieke (36) GREGOOR Frany (45)
10 FAIR PLAY DESTELBERGEN 113 STEELS Luc (15) DE BEULE Kris (40) DE SMET Nadine (58)
11 SYLLABE IZEGEM 133 WYDOOGHE Bram (13) DEFOUR Ann (14) (106)
12 ALFABET PUTTE 140 VAN LINDEN Karin (31) SERNEELS Paul (49) CRABBÉ Danny (60)
13 DIE SCORE BRUGGE 152 VAN BELLEGHEM Dirk (48) LOGGHE Harm (49) BOSSU Christine (55)
14 A-STIJGER VELDHOVEN 157 SMULDERS-FEIJEN Christine (25) BOELENS Anny (62) AARTS Wim (70)
15 QUERCUS RONSE 160 DE BOSSCHER Paul (38) BUELENS Ann (57) VAN DEN BOSSCHE Nana (65)
16 YPSILON JETTE 227 VERBEKE An (43) SPOLSPOEL Suzanne (78) (106)
17 LETTERGREEP AMERSFOORT 230 VAN DONGEN Trees (71) BRUINS Esther (76) LAKMAAKER Jeannette (83)
18 HOMERUS GENT 235 NIMMEGEERS Antonia (64) VERSTRAETE Marcel (73) ROOSE Bernard (98)
19 ALLES AF ANTWERPEN 240 WUYTS Jef (30) DEVOS Gilbert (104) (106)
20 SWENTIBOLD BORN 245 VERHEIJEN Renate (33) (106) (106)
21 VERBA ROTSELAAR 273 FAES Greet (72) VANDERLEYDEN Lieve (95) (106)
22 SYNTHESE MENEN 283 D'HONDT Maria (80) BUDIN Jeanne (97) (106)
23 COXHYDE KOKSIJDE 291 COENE Dominique (79) (106) (106)
24 NEGENHOF ST-P.-LEEUW 312 VERHAEGEN Agnes (100) (106) (106)

© 2015