IC TESSENDERLO 2020

podium

UITSLAGEN

individueel beurtdetail club wedstrijdoverzicht 

UITSLAG PER REEKS

 reeks I reeks II reeks III reeks IV reeks V

INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats naam club ptn % Rank%
1 CRABBÉ Danny (reeks I)
ALFABET, Putte 950 96,45 100,00
1 DE RIDDER Jan (reeks I)
HEUREKA, Mechelen 950 96,45 100,00
3 VAN DEN HERREWEGEN Dirk 'T PEIRT, Dendermonde 928 94,21 97,78
4 DE BOUVERE Bertrand YPSILON, Heist 921 93,50 97,07
5 THEYS Herman (reeks II)
LITTERA, Tessenderlo 900 91,37 94,95
6 HOFMAN Rita (reeks III)
'T PEIRT, Dendermonde 889 90,25 93,84
7 STEELS Luc FAIR PLAY, Destelbergen 888 90,15 93,74
8 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG, Amsterdam 887 90,05 93,64
9 DE SCHACHT Dave BLANCO, Tielt 882 89,54 93,14
10 SERNEELS Paul ALFABET, Putte 880 89,34 92,94
11 LAURENT Guido 'T PEIRT, Dendermonde 879 89,24 92,83
12 DE BOUVERE Bruno YPSILON, Heist 878 89,14 92,73
13 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY, Destelbergen 872 88,53 92,13
14 MEURRENS Rita (reeks IV)
COXHYDE, Koksijde 870 88,32 91,93
14 OVERATH Filip LITTERA, Tessenderlo 870 88,32 91,93
16 MANGELSCHOTS Guy MUNSTER, Bilzen 864 87,72 91,32
17 BAELDE Marc VANDALEN, Schoten 861 87,41 91,02
18 MOONEN Mieke MUNSTER, Bilzen 859 87,21 90,82
19 CORNET Jan VANDALEN, Schoten 856 86,90 90,51
20 JOLIE Frank DE WASE, Sint-Niklaas 847 85,99 89,61
21 SEGHERS Marc 'T PEIRT, Dendermonde 846 85,89 89,50
22 CLONEN Cris LITTERA, Tessenderlo 843 85,58 89,20
23 JANSSEN Lizette HEUREKA, Mechelen 842 85,48 89,10
24 WUYTS Jef ALLES AF, Antwerpen 839 85,18 88,80
25 DE SMET Nadine FAIR PLAY, Destelbergen 838 85,08 88,70
26 VAN MIERLO Gerda LITTERA, Tessenderlo 832 84,47 88,09
27 EIKENAAR Wesley ARENDSOOG, Amsterdam 831 84,37 87,99
28 LOGGHE Harm DIE SCORE, Brugge 829 84,16 87,79
28 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA, Mechelen 829 84,16 87,79
30 GROEN Wytze LETTERGREEP, Amersfoort 827 83,96 87,59
31 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE, Brugge 823 83,55 87,18
32 FRANCKAERT Rudi YPSILON, Heist 815 82,74 86,38
33 DEPREZ Katia CHIPKA, Aalst 813 82,54 86,17
34 VANACKERE Herman YPSILON, Heist 812 82,44 86,07
35 GUFFENS Gaby MUNSTER, Bilzen 810 82,23 85,87
36 ADELAAR Carla ARENDSOOG, Amsterdam 809 82,13 85,77
37 LEYSSENS Bert CHIPKA, Aalst 806 81,83 85,47
38 DARCIS Erna LITTERA, Tessenderlo 804 81,62 85,27
39 VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS, Ronse 802 81,42 85,06
40 VAN DEN NEST Marianne 'T PEIRT, Dendermonde 797 80,91 84,56
41 STEPMAN Marc YPSILON, Heist 796 80,81 84,46
41 VETSUIPERS Camille NEGENHOF, St.Pieters-Leeuw 796 80,81 84,46
43 VOET Marc LITTERA, Tessenderlo 795 80,71 84,36
44 FRICKX Romain VERBA, Rotselaar 792 80,41 84,06
45 VERHEIJEN Renate SWENTIBOLD, Born 790 80,20 83,85
46 OUNANE Riccardo CHIPKA, Aalst 787 79,90 83,55
47 LENAERTS Greet VERBA, Rotselaar 786 79,80 83,45
47 MEERSCHAERT Antoin (reeks V)
ZEEKANT, Oostende 786 79,80 83,45
49 BOSSU Christine ZEEKANT, Oostende 782 79,39 83,05
49 LAURANT Charlotte ARENDSOOG, Amsterdam 782 79,39 83,05
51 JANSSEN Patricia MUNSTER, Bilzen 778 78,98 82,64
52 LINTERMANS Willy LITTERA, Tessenderlo 776 78,78 82,44
53 DE SMET Patrick DE WASE, Sint-Niklaas 774 78,58 82,24
53 DE WAELE Annemie HEUREKA, Mechelen 774 78,58 82,24
53 VAN LOOY Freddy MUNSTER, Bilzen 774 78,58 82,24
56 VAN MIERLO Rina LITTERA, Tessenderlo 771 78,27 81,94
57 DEHOPERÉ Chris YPSILON, Heist 770 78,17 81,83
58 VERBEKE An YPSILON, Jette 768 77,97 81,63
59 CLAUWAERT Marc 'T PEIRT, Dendermonde 762 77,36 81,03
60 SYMONS Frans LITTERA, Tessenderlo 761 77,26 80,93
61 BEYENS Danny LITTERA, Tessenderlo 760 77,16 80,83
61 VAN DE VEN Rita LITTERA, Tessenderlo 760 77,16 80,83
63 DE BEULE Kris FAIR PLAY, Destelbergen 759 77,06 80,72
64 ROEX Nicole MUNSTER, Bilzen 751 76,24 79,92
65 GOEDEFROOT Hilde HOMERUS, Gent 748 75,94 79,61
66 VAN DER JEUGHT Roland 'T PEIRT, Dendermonde 739 75,03 78,71
67 FAES Greet VERBA, Rotselaar 738 74,92 78,61
68 DE BEULE Christine 'T PEIRT, Dendermonde 735 74,62 78,30
68 VINCK Marjan ALFABET, Putte 735 74,62 78,30
70 VAN HERPE Jan CHIPKA, Aalst 732 74,31 78,00
71 FEIJEN Christine A-STIJGER, Veldhoven 729 74,01 77,70
72 BRUINS Esther LETTERGREEP, Amersfoort 728 73,91 77,60
73 DASSEN Tonny SWENTIBOLD, Born 727 73,81 77,50
74 VYNCKIER Luc FAIR PLAY, Destelbergen 725 73,60 77,29
75 AARTS Wim A-STIJGER, Veldhoven 724 73,50 77,19
76 BUELENS Ann QUERCUS, Ronse 723 73,40 77,09
76 WOUTERS Jan HEUREKA, Mechelen 723 73,40 77,09
78 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE, Strombeek-Bever 721 73,20 76,89
78 TORFS Lutgard ALFABET, Putte 721 73,20 76,89
80 CORNELIS Yoni BLANCO, Tielt 718 72,89 76,59
81 DE BEULE Nicole DE WASE, Sint-Niklaas 717 72,79 76,49
82 GREGOOR Frany MUNSTER, Bilzen 715 72,59 76,28
83 COENE Dominique COXHYDE, Koksijde 713 72,39 76,08
83 ROELENS Mia BLANCO, Tielt 713 72,39 76,08
85 QUINTENS Miet LITTERA, Tessenderlo 709 71,98 75,68
86 SUYKENS Jill HEUREKA, Mechelen 707 71,78 75,48
87 WEERSING Dicky SWENTIBOLD, Born 702 71,27 74,97
88 HEEREGRAVE Hans LETTERGREEP, Amersfoort 700 71,07 74,77
88 VAN DER HEYDEN Priscilla FAIR PLAY, Destelbergen 700 71,07 74,77
90 DE BOSSCHER Paul QUERCUS, Ronse 695 70,56 74,27
91 VANDERLEYDEN Lieve VERBA, Rotselaar 694 70,46 74,17
92 LEUCKX Jeannine NEGENHOF, St.Pieters-Leeuw 693 70,36 74,06
93 VANDAELE Joseph BLANCO, Tielt 688 69,85 73,56
94 TERRON Pedro LITTERA, Tessenderlo 687 69,75 73,46
95 NAESSENS Chantal BLANCO, Tielt 686 69,64 73,36
95 VRANKEN Christine ALLES AF, Antwerpen 686 69,64 73,36
97 MONDEN Godelieve HEUREKA, Mechelen 685 69,54 73,26
98 DONNÉ Jean HEUREKA, Mechelen 684 69,44 73,16
99 REINDERS Bernadette TER BORRE, Strombeek-Bever 682 69,24 72,95
100 TORREELE Ronald COXHYDE, Koksijde 680 69,04 72,75
101 ROOSE Bernard HOMERUS, Gent 676 68,63 72,35
102 DEJARDIN Maddy LITTERA, Tessenderlo 674 68,43 72,15
103 VERSTRAETE Cécile YPSILON, Jette 671 68,12 71,84
104 COENEN Lien YPSILON, Heist 668 67,82 71,54
105 SAENEN Godelieve LITTERA, Tessenderlo 666 67,61 71,34
106 LEGIEST Marc HOMERUS, Gent 660 67,01 70,73
107 DE GROOTE Linda HOMERUS, Gent 658 66,80 70,53
107 MERTENS Jeroen LITTERA, Tessenderlo 658 66,80 70,53
109 VAN DESSEL Hedwig ALFABET, Putte 657 66,70 70,43
110 LAKMAAKER Jeannette LETTERGREEP, Amersfoort 654 66,40 70,13
110 VAN DER WEGEN Ans MUNSTER, Bilzen 654 66,40 70,13
112 BOELENS Anny A-STIJGER, Veldhoven 653 66,29 70,03
112 DE ROUCK Conny DE WASE, Sint-Niklaas 653 66,29 70,03
114 PEETERS Julia ALFABET, Putte 633 64,26 68,01
115 BODEN Nestor LITTERA, Tessenderlo 632 64,16 67,91
115 MOYAERT Chris DIE SCORE, Brugge 632 64,16 67,91
117 DE POORTERE Nelly QUERCUS, Ronse 628 63,76 67,50
118 CLAESEN Jos MUNSTER, Bilzen 622 63,15 66,90
119 LENAERTS Henri MUNSTER, Bilzen 621 63,05 66,80
119 SMETS Willy VERBA, Rotselaar 621 63,05 66,80
121 LAUWENS Agnes 'T PEIRT, Dendermonde 620 62,94 66,70
122 VAN DONGEN Trees LETTERGREEP, Amersfoort 618 62,74 66,50
122 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF, St.Pieters-Leeuw 618 62,74 66,50
124 MEERS José-Anne MUNSTER, Bilzen 616 62,54 66,29
125 MELLEMA Marianne SWENTIBOLD, Born 613 62,23 65,99
126 CLYMANS Hedwig VANDALEN, Schoten 612 62,13 65,89
126 VAN ENGELAND Leontine SWENTIBOLD, Born 612 62,13 65,89
128 CAUBERGH Henriette MUNSTER, Bilzen 599 60,81 64,58
129 DECRESSON Geert MUNSTER, Bilzen 585 59,39 63,17
130 BAERT Rose-Marijn DE WASE, Sint-Niklaas 583 59,19 62,96
131 VAN BRAGT Annemarie A-STIJGER, Veldhoven 580 58,88 62,66
132 SWENKER Twan ARENDSOOG, Amsterdam 572 58,07 61,85
133 DRIEGELINCK Martine QUERCUS, Ronse 513 52,08 55,90
134 SPOLSPOEL Suzanne YPSILON, Jette 512 51,98 55,80
135 MANGELSCHOTS Gerda LITTERA, Tessenderlo 481 48,83 52,67
136 WESTYN An DIE SCORE, Brugge 468 47,51 51,36
137 FONTEYN Betty LITTERA, Tessenderlo 443 44,97 48,83
138 GEENEN Roos LITTERA, Tessenderlo 396 40,20 44,09
139 CROMPVOETS Astrid SWENTIBOLD, Born 347 35,23 39,15

CLUBUITSLAG

Plaats Club Plp. Speler Pl. Speler Pl. Speler Pl.
1 'T PEIRT, Dendermonde 20 VAN DEN HERREWEGEN Dirk 3 HOFMAN Rita 6 LAURENT Guido 11
2 LITTERA, Tessenderlo 41 THEYS Herman 5 OVERATH Filip 14 CLONEN Cris 22
3 FAIR PLAY, Destelbergen 45 STEELS Luc 7 VAN HOECKE Omer 13 DE SMET Nadine 25
4 YPSILON, Heist 48 DE BOUVERE Bertrand 4 DE BOUVERE Bruno 12 FRANCKAERT Rudi 32
5 HEUREKA, Mechelen 52 DE RIDDER Jan 1 JANSSEN Lizette 23 VAN DER VEKENS Lars 28
6 MUNSTER, Bilzen 69 MANGELSCHOTS Guy 16 MOONEN Mieke 18 GUFFENS Gaby 35
7 ARENDSOOG, Amsterdam 71 VAN DER LOO Bert 8 EIKENAAR Wesley 27 ADELAAR Carla 36
8 ALFABET, Putte 79 CRABBÉ Danny 1 SERNEELS Paul 10 VINCK Marjan 68
9 CHIPKA, Aalst 116 DEPREZ Katia 33 LEYSSENS Bert 37 OUNANE Riccardo 46
10 DE WASE, Sint-Niklaas 154 JOLIE Frank 20 DE SMET Patrick 53 DE BEULE Nicole 81
11 VERBA, Rotselaar 158 FRICKX Romain 44 LENAERTS Greet 47 FAES Greet 67
12 VANDALEN, Schoten 162 BAELDE Marc 17 CORNET Jan 19 CLYMANS Hedwig 126
13 BLANCO, Tielt 172 DE SCHACHT Dave 9 CORNELIS Yoni 80 ROELENS Mia 83
14 DIE SCORE, Brugge 174 LOGGHE Harm 28 VAN BELLEGHEM Dirk 31 MOYAERT Chris 115
15 LETTERGREEP, Amersfoort 190 GROEN Wytze 30 BRUINS Esther 72 HEEREGRAVE Hans 88
16 COXHYDE, Koksijde 197 MEURRENS Rita 14 COENE Dominique 83 TORREELE Ronald 100
17 QUERCUS, Ronse 205 VAN DEN BOSSCHE Nana 39 BUELENS Ann 76 DE BOSSCHER Paul 90
18 SWENTIBOLD, Born 205 VERHEIJEN Renate 45 DASSEN Tonny 73 WEERSING Dicky 87
19 ZEEKANT, Oostende 236 MEERSCHAERT Antoin 47 BOSSU Christine 49 *** 140
20 NEGENHOF, St.Pieters-Leeuw 255 VETSUIPERS Camille 41 LEUCKX Jeannine 92 VERHAEGEN Agnes 122
21 A-STIJGER, Veldhoven 258 FEIJEN Christine 71 AARTS Wim 75 BOELENS Anny 112
22 ALLES AF, Antwerpen 259 WUYTS Jef 24 VRANKEN Christine 95 *** 140
23 HOMERUS, Gent 272 GOEDEFROOT Hilde 65 ROOSE Bernard 101 LEGIEST Marc 106
24 YPSILON, Jette 295 VERBEKE An 58 VERSTRAETE Cécile 103 SPOLSPOEL Suzanne 134
25 TER BORRE, Strombeek-Bever 317 DE GRAUWE Mirèse 78 REINDERS Bernadette 99 *** 140

© 2015