IC DENDERMONDE 2022

podium

UITSLAGEN

individueel beurtdetail club wedstrijdoverzicht 

UITSLAG PER REEKS

reeks I reeks II reeks III reeks IV reeks V

INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 EIKENAAR Wesley ARENDSOOG AMSTERDAM 923 94,47 100,00
2 VAN LINDEN Karin ALFABET PUTTE 912 93,35 98,71
3 DE BOUVERE Bruno YPSILON HEIST 900 92,12 97,31
3 DE RIDDER Jan HEUREKA MECHELEN 900 92,12 97,31
5 MOELANTS Luc ALFABET PUTTE 892 91,30 96,37
6 DE SCHACHT Dave BLANCO TIELT 890 91,10 96,14
7 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA MECHELEN 889 90,99 96,02
8 CRABBÉ Danny ALFABET PUTTE 881 90,17 95,09
9 MANGELSCHOTS Guy MUNSTER BILZEN 877 89,76 94,62
9 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 877 89,76 94,62
11 DE BEULE Kris FAIR PLAY DESTELBERGEN 875 89,56 94,38
12 BAELDE Marc VANDALEN SCHOTEN 872 89,25 94,03
13 DE BOUVERE Bertrand YPSILON HEIST 871 89,15 93,91
13 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 871 89,15 93,91
15 VAN POTTELBERGH Juliette CHIPKA AALST 869 88,95 93,68
16 LEYSSENS Bert CHIPKA AALST 866 88,64 93,33
17 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 865 88,54 93,21
17 VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS RONSE 865 88,54 93,21
19 ANTHEUNIS Monique CHIPKA AALST 864 88,43 93,10
20 JOLIE Frank DE WASE SINT-NIKLAAS 862 88,23 92,86
21 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 858 87,82 92,39
21 CALLEWAERT William CHIPKA AALST 858 87,82 92,39
23 QUIRYNEN Brenn VANDALEN SCHOTEN 848 86,80 91,22
24 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 840 85,98 90,29
25 MONDEN Godelieve ALLES AF ANTWERPEN 835 85,47 89,70
25 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 835 85,47 89,70
27 DE BEULE Nicole DE WASE SINT-NIKLAAS 833 85,26 89,47
28 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 831 85,06 89,23
29 GOEDEFROOT Hilde HOMERUS GENT 830 84,95 89,12
30 FRICKX Romain VERBA ROTSELAAR 826 84,54 88,65
31 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 819 83,83 87,83
32 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 817 83,62 87,60
33 TORREELE Ronald COXHYDE KOKSIJDE 812 83,11 87,01
34 TORFS Lutgard ALFABET PUTTE 810 82,91 86,78
35 STEELS Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 803 82,19 85,96
36 DEFOUR Ann SYLLABE IZEGEM 800 81,88 85,61
37 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 786 80,45 83,97
38 GEENS Susan HEUREKA MECHELEN 779 79,73 83,15
39 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF ST-P.-LEEUW 773 79,12 82,45
39 WOUTERS Jan HEUREKA MECHELEN 773 79,12 82,45
41 LINTERMANS Willy LITTERA TESSENDERLO 770 78,81 82,10
42 ROELS Stefaan LITTERA TESSENDERLO 766 78,40 81,63
43 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 763 78,10 81,28
44 BAETEN Anita LITTERA TESSENDERLO 759 77,69 80,81
45 MEERSCHAERT Antoin DIE SCORE BRUGGE 753 77,07 80,11
46 CEULEMANS Joanna NEGENHOF ST-P.-LEEUW 748 76,56 79,52
47 MOYAERT Chris DIE SCORE BRUGGE 747 76,46 79,40
48 DE POORTERE Nelly QUERCUS RONSE 743 76,05 78,94
49 DE BORGER Don HEUREKA MECHELEN 742 75,95 78,82
49 BOELENS Anny A-STIJGER VELDHOVEN 742 75,95 78,82
51 FAES Greet VERBA ROTSELAAR 728 74,51 77,18
52 DE ROUCK Conny DE WASE SINT-NIKLAAS 717 73,39 75,89
53 FRANCKAERT Rudi YPSILON HEIST 708 72,47 74,84
54 BOERJAN Danielle DIE SCORE BRUGGE 705 72,16 74,49
55 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 702 71,85 74,14
55 VANDAELE Joseph BLANCO TIELT 702 71,85 74,14
57 VAN BRAGT Annemarie A-STIJGER VELDHOVEN 701 71,75 74,02
58 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE BRUGGE 697 71,34 73,55
59 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 693 70,93 73,09
60 LEUCKX Jeannine NEGENHOF ST-P.-LEEUW 692 70,83 72,97
61 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 687 70,32 72,38
61 ROELENS Mia BLANCO TIELT 687 70,32 72,38
63 VANLUCHENE Johan BLANCO TIELT 685 70,11 72,15
64 WYDOOGHE Bram SYLLABE IZEGEM 681 69,70 71,68
64 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 681 69,70 71,68
66 PEETERS Julia ALFABET PUTTE 678 69,40 71,33
67 SERNEELS Paul ALFABET PUTTE 673 68,88 70,74
68 VINCK Marjan ALFABET PUTTE 672 68,78 70,63
69 VANDEWALLE Christine YPSILON HEIST 671 68,68 70,51
70 DONNÉ Jean HEUREKA MECHELEN 647 66,22 67,70
71 MOERMAN Greet BLANCO TIELT 646 66,12 67,59
72 GREGOOR Frany MUNSTER BILZEN 644 65,92 67,35
73 VETSUIPERS Camille NEGENHOF ST-P.-LEEUW 640 65,51 66,88
74 SAENEN Godelieve LITTERA TESSENDERLO 633 64,79 66,06
75 REYMEN Alex LITTERA TESSENDERLO 631 64,59 65,83
76 WESTYN An DIE SCORE BRUGGE 630 64,48 65,71
77 SWENKER Twan ARENDSOOG AMSTERDAM 627 64,18 65,36
77 DE WAELE Annemie HEUREKA MECHELEN 627 64,18 65,36
79 SMETS Willy VERBA ROTSELAAR 625 63,97 65,13
80 LEGIEST Marc HOMERUS GENT 617 63,15 64,19
81 MEERS José-Anne MUNSTER BILZEN 615 62,95 63,96
82 NIMMEGEERS Antonia HOMERUS GENT 611 62,54 63,49
83 AARTS Wim A-STIJGER VELDHOVEN 607 62,13 63,02
84 TERRON Pedro LITTERA TESSENDERLO 606 62,03 62,90
85 DHONT Nicole DIE SCORE BRUGGE 603 61,72 62,55
86 ONGENA Marie-Louise HOMERUS GENT 596 61,00 61,73
87 BUELENS Ann QUERCUS RONSE 595 60,90 61,62
88 BOSSU Christine DIE SCORE BRUGGE 583 59,67 60,21
89 VANDERLEYDEN Lieve VERBA ROTSELAAR 579 59,26 59,74
90 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE STR-BEVER 576 58,96 59,39
91 VERBAANDERT Phya A-STIJGER VELDHOVEN 568 58,14 58,46
92 VAN DER HEYDEN Priscilla FAIR PLAY DESTELBERGEN 564 57,73 57,99
93 CORNELIS Yoni BLANCO TIELT 560 57,32 57,52
94 ROOSE Bernard HOMERUS GENT 555 56,81 56,94
95 NAESSENS Chantal BLANCO TIELT 546 55,89 55,88
96 DE SMET Patrick DE WASE SINT-NIKLAAS 544 55,68 55,65
97 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 524 53,63 53,31
98 VERSTRAETE Marcel HOMERUS GENT 521 53,33 52,96
99 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 517 52,92 52,49
100 DE SCHACHT Mireille COXHYDE KOKSIJDE 476 48,72 47,69

 CLUBUITSLAG

Plaats clubnaam score Speler 1 Speler 2 Speler 3
1 ALFABET PUTTE 15 VAN LINDEN Karin (2) MOELANTS Luc (5) CRABBÉ Danny (8)
2 VANDALEN SCHOTEN 48 BAELDE Marc (12) CORNET Jan (13) QUIRYNEN Brenn (23)
3 HEUREKA MECHELEN 48 DE RIDDER Jan (3) VAN DER VEKENS Lars (7) GEENS Susan (38)
4 CHIPKA AALST 50 VAN POTTELBERGH Juliette (15) LEYSSENS Bert (16) ANTHEUNIS Monique (19)
5 LITTERA TESSENDERLO 66 SYMONS Frans (9) QUINTENS Miet (25) VAN DE VEN Rita (32)
6 FAIR PLAY DESTELBERGEN 67 DE BEULE Kris (11) VAN HOECKE Omer (21) STEELS Luc (35)
7 YPSILON HEIST 69 DE BOUVERE Bruno (3) DE BOUVERE Bertrand (13) FRANCKAERT Rudi (53)
8 QUERCUS RONSE 89 VAN DEN BOSSCHE Nana (17) DE BOSSCHER Paul (24) DE POORTERE Nelly (48)
9 BLANCO TIELT 89 DE SCHACHT Dave (6) VERBEKE Bart (28) VANDAELE Joseph (55)
10 ARENDSOOG AMSTERDAM 95 EIKENAAR Wesley (1) VAN DER LOO Bert (17) SWENKER Twan (77)
11 DE WASE SINT-NIKLAAS 99 JOLIE Frank (20) DE BEULE Nicole (27) DE ROUCK Conny (52)
12 NEGENHOF ST-P.-LEEUW 145 VERHAEGEN Agnes (39) CEULEMANS Joanna (46) LEUCKX Jeannine (60)
13 DIE SCORE BRUGGE 146 MEERSCHAERT Antoin (45) MOYAERT Chris (47) BOERJAN Danielle (54)
14 VERBA ROTSELAAR 160 FRICKX Romain (30) FAES Greet (51) SMETS Willy (79)
15 MUNSTER BILZEN 162 MANGELSCHOTS Guy (9) GREGOOR Frany (72) MEERS José-Anne (81)
16 COXHYDE KOKSIJDE 170 TORREELE Ronald (33) COENE Dominique (37) DE SCHACHT Mireille (100)
17 A-STIJGER VELDHOVEN 189 BOELENS Anny (49) VAN BRAGT Annemarie (57) AARTS Wim (83)
18 HOMERUS GENT 191 GOEDEFROOT Hilde (29) LEGIEST Marc (80) NIMMEGEERS Antonia (82)
19 SYLLABE IZEGEM 201 DEFOUR Ann (36) WYDOOGHE Bram (64) (101)
20 ALLES AF ANTWERPEN 227 MONDEN Godelieve (25) (101) (101)
21 SYNTHESE MENEN 255 D'HONDT Maria (55) BUDIN Jeanne (99) (101)
22 TER BORRE STR-BEVER 292 DE GRAUWE Mirèse (90) (101) (101)

© 2015