IC TIELT 2022

podium

UITSLAGEN

individueel beurtdetail club wedstrijdoverzicht

UITSLAG PER REEKS

reeks I reeks II reeks III reeks IV reeks V

INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 DE BOUVERE Bruno (reeks I)
YPSILON HEIST 1082 96,09 100,00
2 VANACKERE Herman (reeks II)
YPSILON HEIST 1055 93,69 97,24
3 EIKENAAR Wesley ARENDSOOG AMSTERDAM 1034 91,83 95,09
4 FRANCKAERT Rudi YPSILON HEIST 1027 91,21 94,37
5 VAN DEN HERREWEGEN Dirk T PEIRT DENDERMONDE 1024 90,94 94,07
6 DE SCHACHT Dave BLANCO TIELT 988 87,74 90,38
7 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 987 87,66 90,28
8 ROELS Stefaan LITTERA TESSENDERLO 973 86,41 88,85
9 QUIRYNEN Brenn VANDALEN SCHOTEN 962 85,44 87,72
10 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 961 85,35 87,62
11 STEPMAN Marc (reeks III)
YPSILON HEIST 953 84,64 86,80
12 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 950 84,37 86,49
13 GEENS Susan HEUREKA MECHELEN 948 84,19 86,29
14 MAHIEU Jan BLANCO TIELT 945 83,93 85,98
15 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 942 83,66 85,67
16 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 937 83,21 85,16
16 BEIRENS Ingrid YPSILON HEIST 937 83,21 85,16
18 DE BOUVERE Bertrand YPSILON HEIST 932 82,77 84,65
19 GROEN Wytze LETTERGREEP AMERSFOORT 931 82,68 84,55
20 VAN DER JEUGHT Roland T PEIRT DENDERMONDE 923 81,97 83,73
20 VAN LAETHEM Willy T PEIRT DENDERMONDE 923 81,97 83,73
22 BAELDE Marc VANDALEN SCHOTEN 917 81,44 83,12
22 STEELS Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 917 81,44 83,12
24 JOLIE Frank DE WASE SINT-NIKLAAS 915 81,26 82,91
25 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 914 81,17 82,81
26 VERBEKE An YPSILON JETTE 913 81,08 82,71
27 VAN LINDEN Karin ALFABET PUTTE 912 80,99 82,60
28 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 911 80,91 82,50
29 GOEDEFROOT Hilde HOMERUS GENT 905 80,37 81,89
30 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 903 80,20 81,68
31 LAURENT Guido T PEIRT DENDERMONDE 900 79,93 81,38
32 MOERMAN Greet BLANCO TIELT 896 79,57 80,97
32 HOFMAN Rita T PEIRT DENDERMONDE 896 79,57 80,97
32 CRABBÉ Danny ALFABET PUTTE 896 79,57 80,97
35 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 890 79,04 80,35
36 LOGGHE Harm (reeks IV)
DIE SCORE BRUGGE 889 78,95 80,25
37 WYDOOGHE Bram SYLLABE IZEGEM 888 78,86 80,15
38 DE GROOTE Linda HOMERUS GENT 887 78,77 80,05
39 VAN DEN NEST Marianne T PEIRT DENDERMONDE 882 78,33 79,53
40 SEGHERS Marc T PEIRT DENDERMONDE 881 78,24 79,43
40 DE BEULE Christine T PEIRT DENDERMONDE 881 78,24 79,43
42 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 873 77,53 78,61
43 DE BEULE Kris FAIR PLAY DESTELBERGEN 869 77,18 78,20
43 LINTERMANS Willy LITTERA TESSENDERLO 869 77,18 78,20
45 FRICKX Romain VERBA ROTSELAAR 868 77,09 78,10
46 DEVRIENDT Myriam BLANCO TIELT 866 76,91 77,90
47 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 862 76,55 77,49
48 CLAUWAERT Marc T PEIRT DENDERMONDE 859 76,29 77,18
49 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 858 76,20 77,08
50 ADELAAR Carla ARENDSOOG AMSTERDAM 854 75,84 76,67
51 SMOLDERS Mia LITTERA TESSENDERLO 848 75,31 76,06
52 COENEN Lien YPSILON HEIST 839 74,51 75,13
53 SERNEELS Paul ALFABET PUTTE 832 73,89 74,42
54 VINCK Marjan ALFABET PUTTE 831 73,80 74,32
55 LEGIEST Marc HOMERUS GENT 829 73,62 74,11
56 CALLEWAERT William CHIPKA AALST 827 73,45 73,91
57 VERSTRAETE Marcel HOMERUS GENT 817 72,56 72,88
58 WESTYN An DIE SCORE BRUGGE 816 72,47 72,78
59 RUTTEN Ronny LITTERA TESSENDERLO 810 71,94 72,17
60 MARKEY Greta DIE SCORE BRUGGE 797 70,78 70,84
61 WOUTERS Jan HEUREKA MECHELEN 791 70,25 70,22
62 ANTHEUNIS Monique CHIPKA AALST 790 70,16 70,12
63 BUELENS Ann (reeks V)
QUERCUS RONSE 787 69,89 69,81
64 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF ST-P.-LEEUW 782 69,45 69,30
65 MACHIELS Hilde LITTERA TESSENDERLO 781 69,36 69,20
66 MEERSCHAERT Antoin DIE SCORE BRUGGE 775 68,83 68,59
67 VAN DER HEYDEN Priscilla FAIR PLAY DESTELBERGEN 772 68,56 68,28
68 BOSSU Christine DIE SCORE BRUGGE 767 68,12 67,77
69 MOYAERT Chris DIE SCORE BRUGGE 762 67,67 67,26
70 DE BOSSCHER Marie-Claire T PEIRT DENDERMONDE 750 66,61 66,03
71 NIMMEGEERS Antonia HOMERUS GENT 743 65,99 65,31
72 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE STR-BEVER 741 65,81 65,11
73 VAN MIERLO Rina LITTERA TESSENDERLO 737 65,45 64,70
74 DHONT Nicole DIE SCORE BRUGGE 723 64,21 63,27
75 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 716 63,59 62,55
76 VANDEWALLE Christine YPSILON HEIST 715 63,50 62,45
77 BOERJAN Danielle DIE SCORE BRUGGE 712 63,23 62,14
77 MONDEN Godelieve ALLES AF ANTWERPEN 712 63,23 62,14
79 VAN 'T HOOFT Louise HOMERUS GENT 691 61,37 59,99
80 DONNÉ Jean HEUREKA MECHELEN 678 60,21 58,66
81 LAUWENS Agnes T PEIRT DENDERMONDE 677 60,12 58,56
82 CORNELIS Yoni BLANCO TIELT 663 58,88 57,13
83 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 658 58,44 56,61
84 DEBUE Nadine YPSILON HEIST 654 58,08 56,20
85 SPINOY Maria T PEIRT DENDERMONDE 645 57,28 55,28
85 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 645 57,28 55,28
87 SAENEN Godelieve LITTERA TESSENDERLO 642 57,02 54,98
88 DE SMET Patrick DE WASE SINT-NIKLAAS 632 56,13 53,95
89 ROOSE Bernard HOMERUS GENT 618 54,88 52,52
90 SWENKER Twan ARENDSOOG AMSTERDAM 609 54,09 51,60

CLUBUITSLAG

Plaats clubnaam score Speler 1 Speler 2 Speler 3
1 YPSILON HEIST 7 DE BOUVERE Bruno (1) VANACKERE Herman (2) FRANCKAERT Rudi (4)
2 LITTERA TESSENDERLO 35 ROELS Stefaan (8) QUINTENS Miet (12) THEYS Herman (15)
3 VANDALEN SCHOTEN 38 CORNET Jan (7) QUIRYNEN Brenn (9) BAELDE Marc (22)
4 T PEIRT DENDERMONDE 45 VAN DEN HERREWEGEN Dirk (5) VAN DER JEUGHT Roland (20) VAN LAETHEM Willy (20)
5 BLANCO TIELT 48 DE SCHACHT Dave (6) MAHIEU Jan (14) VERBEKE Bart (28)
6 ARENDSOOG AMSTERDAM 83 EIKENAAR Wesley (3) VAN DER LOO Bert (30) ADELAAR Carla (50)
7 FAIR PLAY DESTELBERGEN 90 STEELS Luc (22) VAN HOECKE Omer (25) DE BEULE Kris (43)
8 CHIPKA AALST 101 LEYSSENS Jos (10) VAN HERPE Jan (35) CALLEWAERT William (56)
9 ALFABET PUTTE 112 VAN LINDEN Karin (27) CRABBÉ Danny (32) SERNEELS Paul (53)
10 HOMERUS GENT 122 GOEDEFROOT Hilde (29) DE GROOTE Linda (38) LEGIEST Marc (55)
11 DIE SCORE BRUGGE 154 LOGGHE Harm (36) WESTYN An (58) MARKEY Greta (60)
12 HEUREKA MECHELEN 154 GEENS Susan (13) WOUTERS Jan (61) DONNÉ Jean (80)
13 QUERCUS RONSE 190 DE BOSSCHER Paul (42) BUELENS Ann (63) DRIEGELINCK Martine (85)
14 LETTERGREEP AMERSFOORT 201 GROEN Wytze (19) (91) (91)
15 DE WASE SINT-NIKLAAS 203 JOLIE Frank (24) DE SMET Patrick (88) (91)
16 YPSILON JETTE 208 VERBEKE An (26) (91) (91)
17 SYLLABE IZEGEM 219 WYDOOGHE Bram (37) (91) (91)
18 VERBA ROTSELAAR 227 FRICKX Romain (45) (91) (91)
19 COXHYDE KOKSIJDE 231 COENE Dominique (49) (91) (91)
20 NEGENHOF ST-P.-LEEUW 246 VERHAEGEN Agnes (64) (91) (91)
21 SYNTHESE MENEN 249 BUDIN Jeanne (75) D'HONDT Maria (83) (91)
22 TER BORRE STR-BEVER 254 DE GRAUWE Mirèse (72) (91) (91)
23 ALLES AF ANTWERPEN 259 MONDEN Godelieve (77) (91) (91)

© 2015