CLUBKAMPIOENEN SEIZOEN 2022 - 2023

gefeliciteerd
CLUB 
KAMPIOENEN
DIE SCORE BRUGGE     DO: KAMPIOEN: BERTRAND DE BOUVERE
                BESTE B-SPELER: LISE-ANNE DEBRUYNE
             BESTE C-SPELER: BRIGITTE PENNINCK
VR: KAMPIOENEN: RUDI FRANCKAERT
                                 DIRK VAN BELLEGHEM
                    BESTE B-SPELER: CHRISTINE BOSSU         

 HOMERUS GENT      ZO: A-REEKS: WILLY VAN LAETHEM (88,25 %)
           PUNTEN:  MARCEL VERSTRAETE (620 p.)
           B-REEKS:  LOUISE VAN 'T HOOFT (71,10 %)

           PUNTEN:   ANTONIA NIMMEGEERS (325 p.)
   WO: KAMPIOEN: DIRK VAN DEN HERREWEGEN (91,07 %)
              PUNTEN:    DIRK VAN DEN HERREWEGEN (1485 p.)

COXHYDE KOKSIJDE  
YPSILON HEIST    AVONDCOMP.: A1-kampioen:BRUNO DE BOUVERE
                           A2-kampioen:CHRISTINE VANDEWALLE
                           B1-kampioen: LIEN COENEN
                           B2-kampioen: -
 MIDDAGCOMP.: A1-kampioen:BRUNO DE BOUVERE
                           A2-kampioen:INGRID BEIRENS
                           B1-kampioen: An Westyn
                           B2-kampioen: ELS GOEMINNE
       
LITTERA TESSENDERLO  
HEUREKA MECHELEN  
EVERNA EVERE     
 ALFABET PUTTE A-REEKS: DANNY CRABBÉ
B-REEKS: MARJAN VINCK
   C-REEKS: LUTGARD TORFS
GASTSPELERS: FRANS SYMONS
CHIPKA AALST  
BLANCO TIELT   A-REEKS: JAN MAHIEU
             B-REEKS: MYRIAM DEVRIENDT
       GASTSPELERS A-REEKS: OMER VAN HOECKE
         GASTSPELERS B-REEKS: NELLY DE POORTERE
't PEIRT DENDERMONDE          ZO: DE RIDDER JAN
                A-REEKS: DIRK VAN DEN HERREWEGEN
                B-REEKS: AUGUSTIN DE VRIENDT
                GROOTSTE STIJGER: WILLIAM CALLEWAERT
        WO: JAN DE RIDDER
                A-REEKS: ANNEMIE DE WAELE
                B-REEKS: FLORIDA DE CONINCK
                GROOTSTE STIJGER: MARC CLAUWAERT
DE WASE SINT-NIKLAAS KAMPIOEN: MARC SEGHERS
A-KAMPIOEN: RITA HOFMAN
      B-KAMPIOEN: CONNY DE ROUCK
                GROOTSTE STIJGER: CONNY DE ROUCK
QUERCUS RONSE A-KAMPIOEN: NANA VAN DEN BOSSCHE
      B-KAMPIOEN: MARTINE DRIEGELINCK
YPSILON JETTE KAMPIOEN: LUC STEELS
ALLES AF ANTWERPEN 
     KAMPIOEN: ANNIE CLISSEN
SYNTHESE MENEN KAMPIOEN: HERMAN VANACKERE
SYLLABE IZEGEM KAMPIOEN: BRAM WYDOOGHE
VANDALEN SCHOTEN  
TER BORRE STROMBEEK-BEVER  
 NEGENHOF SINT-PIETERS-LEEUW
KAMPIOEN: AN VERBEKE
FAIR PLAY DESTELBERGEN         ZO: A-REEKS: DIRK VAN DEN HERREWEGEN
                PUNTEN: LUC STEELS
               B-REEKS: MARCEL VERSTRAETE

                PUNTEN: JANNICK VAN GERWEN
        DO: A-REEKS: DIRK VAN DEN HERREWEGEN
                    PUNTEN: OMER VAN HOECKE

              B-REEKS: CHRIS DE MEESTER
               PUNTEN: ANTONIA NIMMEGEERS
            
VERBA ROTSELAAR KAMPIOEN: ROMAIN FRICKX
MUNSTER BILZEN      REEKS I: GUY MANGELSCHOTS
       REEKS II: CHRISTEL MOONS
       REEKS III: JACQUELINE MARIS
             REEKS IV: HILDE OLAERTS
  GASTSPELERS: GERDA VAN MIERLO
SCRABANT ANTWERPEN
 
IT UTRECHT  
LETTERGREEP AMERSFOORT  
ARENDSOOG AMSTERDAM KAMPIOEN: WESLEY EIKENAAR
A-STIJGER VELDHOVEN  
SWENTIBOLD BORN